11:46:17 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی در آزادی زندانیان
لزوم استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی در آزادی زندانیان
ایلنا: استاندار یزد با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان فرصتی برای جامعه است که احساسات انسانی و دینی خود را در کمک به نیازمندان به منصه ظهور برسانند گفت: لازم است از…

استاندار یزد با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان فرصتی برای جامعه است که احساسات انسانی و دینی خود را در کمک به نیازمندان به منصه ظهور برسانند گفت: لازم است از ظرفیت های اجتماعی در آزادی زندانیان استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی طالبی در آیین جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد اظهار داشت: با معرفی فرصت هایی که می تواند از عواطف و کمک های خیر مردم به کار بیاید و تاثیر داشته باشد برای بهبود وضعیت جامعه اقدام کنیم.

وی ادامه داد: بار اصلی کمک به هموطنان را گروه های مردمی به عهده دارند و در راس زندانیان نیز نمونه های آن را هرسال در جشن گلریزان یا مناسبت های مختلف می بینیم.

خبر جدید  ۲۱۵ کیلوگرم موادمخدر در یزد کشف شد

طالبی با اشاره به راه اندازی کمپینی برای کمک به تامین دیه یک زندانی عنوان کرد: قابل باور نبود که چنین استقبالی بشود و این نشان می دهد که مردم در این زمینه ها اعتماد دارند و باید بیش از بیش تقویت شود.

استاندار یزد ادامه داد: کسانی که به نوعی در بند هستند با همه کمک های خیران و احساساتی که خرج آن می شود نباید فراموش کنیم که همه ما مقصر هستیم که امروز تعدادی از همشهریان ما در زندان به سر می برند.

وی با تاکید بر توجه ویژه به مسئولیت های اجتماعی بیان داشت: این شرایط را یک نفر ایجاد نکرده بلکه محصول یک جامعه هست و همه باید با کمک به یکدیگر برای اصلاح جامعه و رفع گرفتاری هایی که برخی دچار آن می شوند و خطاهایی که بروز می کند تلاش کنیم.

خبر جدید  اعزام تیم‌های امدادی و مواد غذایی به مناطق حادثه دیده سیل لرستان

طالبی با تاکید بر لزوم ایفای مسئولیت اجتماعی و مکلاتی که در خصوص زندان ها با آن مواجه هستیم اضافه کرد: استان یزد یک سرمایه اجتماعی بزرگی به نام خیرین دارد که در هر جایی نیاز به مشارکت باشد در سطح کشور سرآمد هستند.

وی با اشاره به پشتیبانی ویژه خیران در مناسبت های مختلف و ترویج دین و آموزش علم و دانش و پیشتازی در احداث مدارس و مراکز آموزشی عنوان کرد: قطعا خیران در امر مبارک آزادی زندانیان جرایم مالی غیر عمد نیز پیشتاز خواهند بود و گلریزان را از سنت های نیک گذشتگان می دانند و به آن توجه دارند.

خبر جدید  مردم یزد خواستار استقرار ارتش در این استان هستند

طالبی افزود: با توجه به اینکه زندانیان جرایم غیرعمد جرمی را مرتکب نشده اند و به دلیل بدهکاری و ناتوانی از پرداخت بدهی در زندان به سر می برند، کمک خیرین به این گروه کمک به کسی است که جرمی را مرتکب نشده و یا به لحاظ مالی دچار مشکل شده است.

استاندار یزد با تاکید بر لزوم آموزش و آگاهی برای اقشار مختلف عنوان کرد: باید نسبت به آموزش و آگاه کردن مردم در خصوص برخی قوانین و ارایه هشدار اقدام کرد تا کسی گرفتار بند و زندان به دلیل مسائل مالی نباشد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد