12:07:48 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم استفاده از ظرفیت مجازات های جایگزین حبس برای ساماندهی پسماندها
لزوم استفاده از ظرفیت مجازات های جایگزین حبس برای ساماندهی پسماندها
آیت الله ناصری گفت: جوانان می‌تواند با به کار گیری دو مقوله تفکر و تعقل به رونق تولید دست یابند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،محمد حسین رحیمی زاده در نشست پیشگیری از وقوع جرم با موضوع ساماندهی مسئله پسماند های شهری، افزود: اداراتی همچون محیط زیست، منابع طبیعی، راه شهرسازی و شهرداری ها می توانند کمبود نیروی انسانی خود را از طریق درخواست به دستگاه قضایی و استفاده از احکام قضایی ارائه خدمات عمومی رایگان جبران کنند.لزوم استفاده از ظرفیت مجازات های جایگزین حبس برای سامان دهی پسماندها

خبر جدید  برگزاری دومین جشنواره انار سریزد ـ آبان ماه

وی تصریح کرد: نگاه قانون به مسئله پسماندها بیشتر نگاه پیشگیرانه و مبتنی برآموزش و فرهنگ سازی است که باید با یک برنامه ریزی جامع، مدون و مستمر محقق شود.

این مقام قضایی، جرم انگاری قانون گذار در مسئله پسماندهای شهری را سطحی و کم اثر در بازدارندگی دانست و بیان داشت: باید با اقدامات پیشگیرانه و فرهنگی بتوان مشکلات ایجاد شده در این زمینه را سامان دهی کرد.

خبر جدید  ترویج فرهنگ قرآنی در گرو پرهیز از موازی‌کاری‌

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ابراز داشت: پسماندهای صنعتی، بهداشتی و نخاله های ساختماهی، مشکلات بسیاری را برای مردم به وجود آورده است و این موضوع نیازمند یک اقدام جدی است.

در این نشست مدیران و نمایندگانی از منابع طبیعی، محیط زیست، شهرداری و راه و شهر سازی به بیان مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

خبر جدید  تشیع پیکر مادر شهید زارعی در چاهک


منبع :: http://yazd.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال