11:42:48 - سه‌شنبه 18 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم صرفه‌جویی بدون کم‌فروشی در ارایه خدمات درمانی
لزوم صرفه‌جویی بدون کم‌فروشی در ارایه خدمات درمانی
وزیر بهداشت با بیان این‌که صرفه‌جویی بدون کم فروشی در ارائه خدمت باید در دستور کار کادر درمانی قرار گیرد، گفت: یزد می‌تواند به قطب پزشکی منطقه تبدیل شود. به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در آیین افتتاح همزمان ۴۰ طرح آموزشی، بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان این‌که فرهنگ والا یکی […]

وزیر بهداشت با بیان این‌که صرفه‌جویی بدون کم فروشی در ارائه خدمت باید در دستور کار کادر درمانی قرار گیرد، گفت: یزد می‌تواند به قطب پزشکی منطقه تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در آیین افتتاح همزمان ۴۰ طرح آموزشی، بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان این‌که فرهنگ والا یکی از مهمترین ویژگی‌های استان یزد است، افزود: فرهنگ مقدم از علم است و توسعه فرهنگی استان یزد مدیون بزرگان و نیاکان این دیار است.

وی افزود: بیمارستان شهید صدوقی یزد یکی از بهترین بیمارستان‌های آموزشی کشور است که با بیش از ۵۰۰ تخت بیمارستانی و اساتید برجسته کشور در حال ارائه خدمت به اقشار مختلف استان و کشور است.

خبر جدید  توسعه صنعتی استان یزد تهدیدی برای آب استان نیست

وزیر بهداشت در ادامه حضور خیرین را یکی از مهم‌ترین ویژگی طرح‌های افتتاح شده، دانست و گفت: با افتتاح بیمارستان صادقیان، ۱۱۷ تخت بیمارستانی به ظرفیت استان یزد اضافه شده است.

هاشمی با بیان این‌که فعالیت پزشکی و درمانی یکی از شاخص‌ترین اعمال صالح بشری است، افزود: یاری رساندن به نیازمندانی که اغلب فاقد سرپرست هم هستند، افتخاری بزرگ برای جامعه پزشکی است. خداوند پزشکان را در مسیری قرار داده که اگر درست به آن عمل کنند، جزو صالح‌ترین انسان‌ها خواهند بود.

وی ایثار و فداکاری را یکی از ویژگی‌های فعالیت جامعه پزشکی و درمانی است، گفت: شرایط کنونی کشور ارزش کار درمانی و بهداشتی را چند برابر کرده است.

خبر جدید  همایش سرگروههای جهادی حوزه ها و پایگاههای ناحیه مرکزی یزد

وزیر بهداشت با بیان این‌که هیچ امری مهم‌تر از عمل کردن نیست، تاکید کرد: متأسفانه برخی افراد که خودشان بیشتر امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند، بیشتر مخالف گفته خود عمل می‌کنند.

هاشمی عمل کردن درست و برداشتن بار از دوش دولت و ملت را مهم‌ترین نیاز عصر کنونی دانست و افزود: متاسفانه در شرایط کنونی خیلی‌ها به دنبال خالی کردن دل مردم هستند و این یکی دیگر از چالش‌های جدی کشور در راستای افزایش امید به زندگی است.

وزیر بهداشت با بیان این‌که تلاش برای افزایش امیدواری به آینده کشور،  مهمترین مسئولیت تمام افراد جامعه است، گفت: امیدوارم جامعه پزشکی مثل همیشه جزو دسته اقشاری باشند که به معروف عمل می‌کنند.

خبر جدید  برگزاری نماز عید فطر در مصلای امام خمینی اردکان

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که افزایش توقعات یکی از چالش‌های جدی کشور است، افزود: توقعات باید متناسب با واقعیت‌ها و درآمدها باشند.

وزیر بهداشت با اشاره به نقش جامعه پزشکی در متعادل‌سازی توقعات متناسب با درآمدها، افزود: صرفه جویی بدون کم فروشی در ارائه خدمات باید در دستور کار جدی کادر درمانی و پزشکی استان و کشور قرار گیرد.

هاشمی در پایان با اشاره به ظرفیت‌های استان یزد، گفت: اگر از یزد حمایت شود، حتما می‌تواند به قطب پزشکی منطقه تبدیل شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد