3:11:58 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مانور اطفای حریق جنگل باغ شادی خاتم برگزار شد
مانور اطفای حریق جنگل باغ شادی خاتم برگزار شد
یزد – مانور اطفای حریق منطقه حفاظت شده جنگل باغ شادی خاتم ‌با حضور استاندار یزد اجرا شد و با اقدام به موقع و تلاش ماموران منطقه حفاظتی و نیروهای محلی، آتش کنترل و پیشروی آن مهار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مانور اطفای حریق روز چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه با حضور محمدعلی طالبی، استاندار یزد در منطقه حفاظت شده جنگل باغ شادی خاتم اجرا شد و با اقدام به موقع و تلاش مأموران عملیاتی حفاظت محیط زیست، منابع طبیعی، اداره کل مدیریت بحران استانداری و نیروهای مردمی و محلی آتش در این منطقه کنترل و پیشروی آن مهار شد.

استاندار یزد در این مانور بر ضرورت تقویت امکانات اطفای حریق خاتم و حفاظت از جنگل‌ها و منابع طبیعی نادر این شهرستان با به خدمت گرفتن جوامع بومی، مشارکت مردم و هماهنگی دستگاه‌های مختلف تاکید کرد.

خبر جدید  بهره برداری از 40 مسکن مددجویی

هادی هادی نسب، مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد نیز در این مراسم، ارزیابی توانایی‌های فرمانداری خاتم و ادارات این شهرستان در پیشگیری از آتش سوزی، هماهنگی بین دستگاه‌ها برای فراهم نمودن تجهیزات در مواقع اضطراری، استفاده از ظرفیت‌های محلی برای اطفای حریق و جلوگیری از روند تخریب مناطق مورد حریق در زمان آتش سوزی را از اهداف اصلی برگزاری مانور اطفای حریق جنگل باغ شادی خاتم عنوان کرد.

خبر جدید  ۵ بیمار کرونایی در یزد فوت شدند

به گزارش مهر، استاندار یزد در سفر یک روزه به شهرستان خاتم از منطقه ۲۳۰ هکتاری اسلام آباد و طرح حفاظت و توسعه جنگل باغ شادی این شهرستان بازدید کرد.

همچنین استاندار یزد به همراه صباغیان نماینده مردم خاتم در مجلس شورای اسلامی و فاضلی فرماندار این شهرستان از ایستگاه اطفای حریق جنگل باغ شادی بازدید و آماده به کار بودن تجهیزات این ایستگاه را ارزیابی کرد.

خبر جدید  کمک ۴۰ میلیارد تومانی خیران یزد برای احداث فضاهای آموزشی

با توجه به گرمای شدید هوا در فصل تابستان هر ساله بخشی از مراتع شهرستان خاتم که جنگل باغ شادی از جمله آنهاست مورد آتش سوزی قرار می‌گیرد و از بین می‌رود.

کد خبر ۴۵۹۹۷۶۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال