19:47:24 - پنج‌شنبه 30 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجازات‌های جایگزین حبس با جدیت در یزد دنبال می‌شود
مجازات‌های جایگزین حبس با جدیت در یزد دنبال می‌شود
استاندار یزد با اشاره به اینکه امروز جامعه بیش از هر زمانی نیاز به امید و اعتماد دارد گفت: مجازات‌های جایگزین حبس با جدیت در یزد دنبال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی پیش از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس کل پیشین و جدید دادگستری استان یزد اظهار داشت: آقای حبیبی در طول سالهای فعالیت خود در استان یزد اقدامات و خدمات ارزشمندی داشت و الان هم در استان اصفهان با توجه به ارتباط نزدیک یزد و اصفهان و همچنین شناختی که ایشان نسبت به یزد دارند، میتوانند منشا خدمات زیادی برای استان یزد باشند.

وی با تاکید بر اینکه بالاترین اجماع در استان یزد برای ریاست جدید قوه قضائیه بر روی دهشیری بود خاطرنشان کرد: قطعا ایشان نه تنها راه آقای حبیبی در استان را دنبال میکنند بلکه زمینه خیرات و تحول بیشتر را هم فراهم میکنند.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: در استان یزد محورهایی را برای فعالیت تحت عنوان حکمرانی خوب بیان کردیم و بسیاری از شاخصهای این حکمرانی مواردی است که در دستگاه قضائی خیلی خوب میتواند دنبال شود.

وی تصریح کرد: بحث قانونمداری، پاسخگویی، موضوع شفافیت و مبارزه با فساد بخش عمدهای از حرکت همه مسئولان در نظام جمهوری در این محورها به عهده قوه قضائیه و دادگستری استان است و امیدوارم با تعامل، همکاری و همدلی که تا به امروز ادامه داشته و قطعا ادامه پیدا میکند، این موارد را دنبال کنیم.

طالبی ادامه داد: دو موضوع را در طول سالهای قبل در استان مطرح کردیم که اگر بتوانیم به آن خوب بپردازیم میتوانیم به عنوان الگو در سطح کشور معرفی شویم.

خبر جدید  صدور پروانه ساختمانی در استان یزد جمع‌سپاری می‌شود

استاندار یزد مجازاتهای جایگزین حبس را یکی از این موارد دانست و عنوان کرد: موضوع بعدی هم پرداختن به مسائل حقوق شهروندی است که در استان یزد ظرفیتهای بسیار زیادی در این حوزه وجود دارد و امیدواریم بتوانیم مناسبتهای مردم با دستگاههای دولتی را به این وسیله تقویت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند امید و اعتماد به ارکان حاکمیت نظام دارد و مطمئنا قوه قضائیه در این حوزه نقش و جایگاه برجستهای دارد.

انتهای پیام/ش


منبع :: مجازات‌های جایگزین حبس با جدیت در یزد دنبال می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد