13:54:19 - شنبه 4 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محور ظلم و‌ ستم در دنیا آمریکاست
محور ظلم و‌ ستم در دنیا آمریکاست
به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه مراسم تجمع ۱۳ آبان در استان یزد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳ آبان نماد خروش مردم مسلمان علیه ظلم و ‌ستم است. محور ظلم و‌ ستم در دنیا آمریکاست وی در ادامه افزود: محور ظلم و‌ ستم در دنیا آمریکاست و این کشور در […]

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه مراسم تجمع ۱۳ آبان در استان یزد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۳ آبان نماد خروش مردم مسلمان علیه ظلم و ‌ستم است.

محور ظلم و‌ ستم در دنیا آمریکاست

وی در ادامه افزود: محور ظلم و‌ ستم در دنیا آمریکاست و این کشور در امور داخلی ملت ها دخالت های زیادی کرده همچنین علیه ملت ما نیز ظلم های زیادی را روا داشته از جمله؛ کودتا ۲۸ مرداد، سقوط هواپیمای مسافربری و کمک و حمایت از دشمنان ما در جنگ تحمیلی همچنین آمریکا در مسائل داخلی و امنیتی کشورمان همواره به دنبال توطئه بوده است.

موضع ما کماکان همان مقابله با شیطان بزرگ است

وزیر کشور تاکید کرد: مردم ما با هوش و فراستی که دارند همه این ها را می فهمند و تحلیل می کنند و نسبت به آن موضع دارند که موضع ما کماکان همان مقابله با شیطان بزرگ است.

هرچه فشار بر ایران بیافزایند مردم ما سخت تر و مصمم تر خواهند بود

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه موظف هستیم تکالیف خود را پشت سر مقام معظم رهبری نسبت به انقلاب و مردم انجام دهیم، گفت: هرچه فشار آنها بر ما بیشتر باشد اتحاد، انسجام و اراده ما قوی تر خواهد بود و باید بدانند راه مواجه با ایران راه منطق، عقل و قبول استقلال و ‌منافع ایران است.
وی خاطرنشان کرد: هرچه فشار بر ایران بیافزایند مردم ما سخت تر و مصمم تر خواهند بود.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بانک مرکزی در کنترل ارز غفلت کرد

تبليغات
بانک پاسارگاد