18:57:01 - شنبه 13 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران برای انجام تعهدات در برابر برند پایتخت کتاب ایران کمک کنند
مدیران برای انجام تعهدات در برابر برند پایتخت کتاب ایران کمک کنند
یزد ـ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از مدیران استان خواست تا برند و گفتمان کتاب و دانایی را در اولویت کار خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید جوادیان زاده در نشست ستاد هماهنگی پایتخت کتاب ایران با حضور مسئولان فرهنگی استان یزد اظهار داشت: با ایجاد همگرایی در سطح استان، متعهد به اجرای برنامه‌هایی در زمینه پایتخت کتاب ایران شدیم و باید پس از انتخاب یزد به این عنوان، برای اجرایی کردن این برنامه‌ها بکوشیم تا در پایان سال در این زمینه سربلند بوده و به تعهدات خود عمل کرده باشیم.

وی افزود: امیدواریم تلاش شود در دستگاه‌های مختلف برند دانایی وجود داشته باشد و گفتمان دانایی با اولویت در صحبت‌های مدیران به صورت پایدار وجود داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد خاطرنشان کرد: ما یک سال فرصت طلایی داریم که موضوع را به نتیجه برسانیم و باید از این فرصت به نحو شایسته ای استفاده کنیم.

خبر جدید  مدارس ۷ شهرستان استان یزد فردا تعطیل است

جوادیان‌زاده با اشاره به اختصاص غرفه یزد پایتخت کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ادامه داد: نمایشگاه کتاب ایران فرصتی طلایی برای ما است که بتوانیم یزد پایتخت کتاب ایران را به کشور معرفی کنیم و برنامه‌ها و طرح‌ها را در قالب این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دهیم.

وی عنوان کرد: احساس مسئولیتی که در برابر این نشان داریم، باید در بین دستگاه‌ها و مدیران حفظ شود.

ایجاد غرفه «یزد پایتخت کتاب ایران» در نمایشگاه کتاب تهران

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد نیز در این نشست گفت: سال جدید به عنوان یزد پایتخت کتاب ایران است که امیدواریم فعالیت‌های استان در این زمینه شکل گرفته و گامی مهم در جهت پایتختی کتاب قرار گیرد.

خبر جدید  مربی یزدی به کلاس بین المللی مجارستان اعزام می شود

سید خلف حوتی نژاد افزود: در سال جدید باید به سمت اجرای طرح‌ها برویم که این نیازمند ستاد و هماهنگی است و امیدواریم دستگاه‌ها با استفاده از ظرفیت‌ها بتوانند نشان دهند که یزد شایستگی این پایتخت را دارد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد بیان کرد: در نخستین نشست ستاد هماهنگی به منظور برنامه ریزی در جهت اجرایی شدن این طرح‌ها و همچنین حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب است.

خبر جدید  اجرای طرح‌های مختلف مشارکتی در ماه مبارک رمضان

حوتی نژاد ادامه داد: ما در طول سال برنامه‌های مختلفی در زمینه طرح‌های کتابخوانی داریم و امیدواریم با برنامه ریزی مشارکت عمومی را داشته باشیم.

وی بیان کرد: در نمایشگاه کتاب بزرگ تهران غرفه یزد، پایتخت کتاب ایران داریم که سعی داریم تا با همکاری دستگاه‌های مختلف فرهنگی استان به صورت فعال حضور داشته باشیم و از این فرصت در بزرگترین رویداد فرهنگی کشور استفاده کنیم.

کد خبر ۴۵۸۹۳۸۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد