19:45:42 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیریت بحران به همبستگی و وحدت همه آحاد نیاز دارد
مدیریت بحران به همبستگی و وحدت همه آحاد نیاز دارد
گروه اجتماعی ــ فرمانده سپاه الغدیر یزد تلاش برای تثبیت شرایط را یکی از اولویت‌های جدی هویزه در برابر سیل دانست و گفت: مدیریت بحران به همبستگی و وحدت همه آحاد نیاز دارد.

مدیریت بحران به همبستگی و وحدت همه آحاد نیاز داردفتحالله جمیری، فرمانده سپاه الغدیر یزد در حاشیه بازدید از مناطق سیلزده خوزستان (هویزه) در گفتوگو با ایکنا از یزد، گفت: نیروهای تخصصی سپاه الغدیر برابر دستور فرمانده کل سپاه برای کمک به مناطق سیلزده خوزستان به عنوان معین شهرستان هویزه و ۷۰ روستای تابعه این شهر در حال خدمت رسانی هستند.
وی ادامه داد: تمام معاونتهای تخصصی سپاه الغدیر به منظور کمک به سیل زدگان در هویزه مستقر و تا پایداری کامل در این منطقه خواهند ماند.
سردار جمیری تلاش برای تثبیت شرایط را یکی از اولویتهای جدی هویزه در برابر سیل دانست و افزود: مدیریت بحران به همبستگی و وحدت همه آحاد نیاز دارد.
فرمانده سپاه الغدیر یزد در ادامه با بیان اینکه مجموعه سپاه و بسیج از مردم است گفت: مردم ایران بدانند سپاه تا آخرین لحظه همراه و یاریرسان سیل زدگان در نقاط مختلف کشور است.
سردار جمیری وجود وحدت رویه بین مسئولان اجرایی و نظارتی را یکی از مهمترین ویژگیهای شهرستان هویزه برای مقابله با بحران سیل عنوان و تصریح کرد: رصد لحظه به لحظه مناطق مختلف شهرستان به منظور مقابله با سیلاب در دستور کار ویژه نیروهای مهندسی و اطلاعات سپاه الغدیر یزد است.
این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جمع آوری و توزیع کمکهای مردمی از دیگر اقدامات انجام شده و در دستور کار نیروهای سپاه الغدیر مستقر در هویزه است، ادامه داد: خوشبختانه شرایط این منطقه تحت کنترل دقیق و مستمر است.
وی اتمام مأموریت سپاه الغدیر در خوزستان را تا پایان شرایط بحرانی دانست و بیان کرد: ایجاد سیل بندهای متعدد و تلاش برای تعمیر مسیرهای تخریب شده در روستاهای تابعه هویزه از دیگر اقدامات انجام شده و در دستور کار است.

خبر جدید  غرس نهال توسط قرآن‌آموزان مؤسسه معراج النبی یزد

انتهای پیام


منبع :: http://yazd.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد