16:04:22 - یکشنبه 30 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیریت موضوعات فرهنگی و اجتماعی نیازمند تشریک ظرفیت ها است
مدیریت موضوعات فرهنگی و اجتماعی نیازمند تشریک ظرفیت ها است
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حبیبی بعد از ظهر امروز در نشستی با مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، اظهار داشت: تشکیل کارگروه های مشترک و ورود به مسائل اجتماعی و فرهنگی مبتلا به جامعه، ضمن پیشگیری از موازی کاری و جزیره ای عمل کردن، همکوشی و همیاری همچنین هم افزایی را در حصول […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حبیبی بعد از ظهر امروز در نشستی با مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، اظهار داشت: تشکیل کارگروه های مشترک و ورود به مسائل اجتماعی و فرهنگی مبتلا به جامعه، ضمن پیشگیری از موازی کاری و جزیره ای عمل کردن، همکوشی و همیاری همچنین هم افزایی را در حصول نتایج به دنبال دارد.

وی با تاکید بر موضوع فضای مجازی و ضرورت نظارت و مدیریت این فضا ادامه داد: فضای مجازی امروز به یک مار خوش خط و خالی تبدیل شده که با ظاهری زیبا ابزار دست دشمن قرار گرفته و اهداف شوم آنان را پیاده می کند.

این مقام قضایی تصریح کرد: گرچه فضای مجازی فرصتی برای کارهای فرهنگی در جامعه هم هست اما به شرط آن که با تمام توان بر این فضا مسلط بود و برای اثر گذاری آن برنامه ریزی کرد.

وی بیان داشت: نباید اجازه داد تا فضای مجازی ابزاری در دست دشمنان این کشور باشد و در عرصه اجتماعی جریان سازی کنند.

خبر جدید  مبارزه با زمین‌خواران با تشکیل کشیک‌های نوروزی

حبیبی ادامه داد: آموزش به افراد جامعه بویژه قشر آسیب پذیر، باید اولویت برنامه های آموزشی ارگان ها و سازمان های ذیربط قرار گیرد چرا که آموزش های صحیح و علمی، از بروز آسیب های اجتماعی در سطح جامعه پیشگیری می کند.

رئیس کل دادگستری یزد افزود: باید با تعامل و هم اندیشی و همیاری، امور فرهنگی و اجتماعی در جامعه را به سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی سوق داد.

خبر جدید  زیبا سازی شهر مهریز از هفته جاری +فیلم

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد