به گزارش خبرگزاری برنا ؛ سرتیپ محمدرضا میرحیدری در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه پلیس از ماه های گذشته برنامه های خود را برای پیشگیری شروع کرده افزود: برخورد با عوامل تولید، توزیع و فروش مواد محترقه خطر آفرین با جدیت پیگیری می شود.

وی ادامه داد: شناسایی مراکز تولید و توزیع با همکاری و همراهی مردم و خانواده ها از جمله برنامه هایی است که در استان انجام شده و برای جلوگیری از آسیب ها ادامه دارد.

فرمانده انتظامی یزد به طرح های پیش رو به خصوص بکارگیری تمام توان پلیس با استقرار در مراکز مهم مختلف شهرها، برخی تفرجگاهها و پارکها و اماکن عمومی برای پیشگیری از کاهش آسیب ها و تحقق نظم و امنیت اشاره کرد.

خبر جدید  توافق دانشگاه آزاد اسلامی با معاونت علمی و فناوری برای راه‌اندازی 5 کارخانه نوآوری در کشور

به گفته میرحیدری، مقررات جدی در ارتباط با مخلان چهارشنبه آخر سال به صورت دقیق پیش بینی شده و کسانی که نظم و امنیت جامعه و مردم را به خطر بیندازند برخورد صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده برای متخلفان چهارشنبه آخر سال، پرونده تشکیل و افراد خاطی تا پایان تعطیلات نوروزی تحت نظارت و حتی خودروهایی که مخل آسایش باشند در این مدت توقیف می شوند.

فرمانده انتظامی یزد تاکید کرد: مطالبه اصلی مردم از مسئولان به خصوص از پلیس تامین نظم و امنیت است و برای تحقق آن همه دستگاههای اجرایی و مردم در قبال آن مسئولیت دارند.

خبر جدید  تولیدکنندگان با رعایت قانون استاندارد می توانند هزینه های خود را کاهش دهند

میرحیدری تصریح کرد: در سایه همکاری مردم و اقدام های خوب پلیس هم اکنون یزد یکی از امن ترین استان های کشور محسوب می شود و باید برای حفظ و ارتقای آن تلاش کرد.

وی مهمترین برنامه پلیس برای ارتقای امنیت اجتماعی در ماه جاری و اوایل سال آینده را برگزاری رزمایش نوروزی، نظارت و امنیت بر بازار و کنترل افراد سابقهدار و مجرمان مواد مخدر با همکاری دستگاه های اجرایی ذکر کرد .

خبر جدید  ثبت یزد به عنوان شهر ‌میراث جهانی را به فرصت جذب گردشگران بدل کنیم

فرمانده انتظامی یزد به فعالیت پلیس استان در ماه های اخیر اشاره کرد و مهمترین آنها را، شناسایی باند سرقت خودرو و قطعات آن و جمعآوری معتادان متهاجر ذکر کرد.

میرحیدری همچنین از برپایی ایستگاههای نوروزی در ۱۸ نقطه در استان با انجام فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی برای مردم و مسافران خبر داد.

در این نشست به سوالات خبرنگاران در خصوص فعالیت های فرهنگی، طرح های نوروزی، گشت های پلیس، دوربین ها و نظارت بر فعالیت توزیع کنندگان مواد محترقه پاسخ داده شد.