18:25:51 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم هشدارهای مقابله با خطر سیل را جدی بگیرند/ آماده‌باش تمامی دستگاه‌های مسئول
مردم هشدارهای مقابله با خطر سیل را جدی بگیرند/ آماده‌باش  تمامی دستگاه‌های مسئول
ایلنا: سرپرست فرمانداری اردکان با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر فعالیت قابل‌توجه سامانه بارشی جدید در سطح شهرستان از عموم مردم خواست تا هشدارهای ستاد مدیریت…

سرپرست فرمانداری اردکان با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر فعالیت قابل‌توجه سامانه بارشی جدید در سطح شهرستان از عموم مردم خواست تا هشدارهای ستاد مدیریت بحران برای مقابله با خطر وقوع سیل را جدی بگیرند.

علیرضا جدیدی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به بارندگیهای اخیر همچنین وقوع سیل در برخی از استانها گفت: در شهرستان اردکان نیز در برخی از قسمتها با پدیده سیلاب مواجه بودیم که خوشبختانه خسارتهای قابلتوجهی نداشته است.

وی با بیان اینکه تاکنون در شهرستان اردکان از نعمت این بارشها برخوردار شدهایم، اضافه کرد: باید توجه داشته باشیم که حادثه خبر نمیکند و هر لحظه ممکن است که با یک بارندگی مختصر سیلابی راه بیفتد که خسارتهای مالی و جانی در پی داشته باشد.

خبر جدید  پلمپ یک شرکت فولادی در اردکان با پیگیری محیط زیست

سرپرست فرمانداری اردکان با اشاره به گزارشهای رسیده از سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدید در برخی از مناطق استان بارندگی شدیدی خواهد داشت و احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر وجود دارد.

وی با بیان اینکه جلسه ای بهمنظور بررسی آخرین وضعیت شهرستان و آمادگی لازم دستگاههای خدمات رسان برای مقابله با سیلاب احتمالی و انجام اقدامات لازم در صورت بروز هرگونه حادثهای برگزارشده عنوان کرد: البته برخی از اقدامات پیشگیرانه نظیر بازدید از مسیر رودخانههای فصلی اطراف و داخل شهر و رفع موانع موجود انجامشده است.

خبر جدید  ارائه تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زا با اولویت‌های استان همسو باشد

جدیدی اظهار داشت: در مسیر و بستر برخی از رودخانهها زمین واگذار شده است و ساخت و سازهای غیرقانونی صورت گرفته که ما بر سر این تخلفات باکسی تعارف نداریم و این واگذاریها باید لغو شود.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان اردکان افزود: در زمینهٔ مقابله با حوادثی مانند سیل باید برنامهریزی بلندمدت انجام داد اما در کوتاهمدت حفظ جان و مال شهروندان در اولویت قرار دارد لذا با پیشبینی محلهای اسکان اضطراری، هشدار به مردم برای تخلیه احتمالی و همچنین تأمین امنیت شهروندان آمادگی داشته باشیم.

وی گفت: از عموم مردم درخواست میکنیم تا هشدارهای ستاد مدیریت بحران برای مقابله با خطر وقوع سیل را جدی بگیرند و به شایعاتی که در زمان بروز حادثه در فضاهای مجازی مطرح میشود توجه نکنند و فقط از طریق فرمانداری و ستاد مدیریت بحران اخبار را پیگیری کنند.

خبر جدید  تایید مرگ دختر جوان بر اثر تب کریمه کنگو / ابتلا به بیماری در زابل، مرگ در یزد

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان اردکان اضافه کرد: شهروندان از تجمع در مسیلها، آبراههها و رودخانهها جداً بپرهیزند چراکه سیل صرفاً در مناطقی که بارش دارد اتفاق نمیافتد و چهبسا منطقهای که خشک باشد ولی تحت تأثیر بارش نواحی دیگر دچار سیل شود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال