13:16:02 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم یزد و خاتم چهار میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اهدا کردند
مردم یزد و خاتم چهار میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اهدا کردند
یزد – ایرنا – مدیرعامل ستاد دیه استان یزد می گوید: همزمان با آغاز ماه رمضان تاکنون مردم نوعدوست مرکز استان و شهرستان خاتم با حضور در جشن گلریزان، چهار میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد کمک کردند.

اسلام افشون روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این مبلغ ۲میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در جشن گلریزان یزد و بقیه توسط مردم خاتم اهدا شد.
وی ادامه داد: تا پایان ماه رمضان برگزاری ۱۰ جشن گلریزان دیگر در بقیه شهرستان ها برای آزادی مددجویان زندانی پیش بینی شد.
مدیرعامل ستاد دیه یزد تصریح کرد: علاوه بر جشن های گلریزان افرادی که مایل به کمک هستند می توانند با هماهنگی ستاد اقدام کنند.
به گفته افشون هم اکنون ۲۲۰ زندانی جرائم غیرعمد با ۴۶۰ میلیارد ریال بدهی منتظر نگاه مهربانی افراد خیر برای آزادی هستند.
وی بیان داشت: از این تعداد ۱۱۵ نفر با جرائم مالی، ۹۳ تن به دلیل مهریه و نفقه و بقیه به دلیل تصادف عمر خود را در پشت میله های زندان می گذرانند.
در سال ۱۳۹۷ با همکاری خیران و پیگیری ستاد دیه و مردم ۱۸۲ زندانی غیرعمد با تامین ۵۷ میلیارد ریال بدهی از زندان آزاد شدند.
جرم غیرعمدی، فعل یا ترک فعلی است که وقوع آن بدون اراده فاعل رخ داده باشد، اما به هر حال قانون را نقض کرده، پس عنصر مادی تشکیل دهنده جرم غیرعمدی، تقصیر مرتکب است.
استان یزد یا یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت افزون بر چهار هزار نفر زندانی دارد که جرم اغلب این افراد که در چهار زندنی نگهداری می شود، مواد مخدر است.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  روبرو شدن با جانبازان، روحیه بخش است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد