18:12:27 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسافران نوروزی باید از یزد پیام نظم ‌و امنیت دریافت کنند
مسافران نوروزی باید از یزد پیام نظم ‌و امنیت دریافت کنند
استاندار یزد بر ضرورت تدوین برنامه جامع برای کاهش تصادفات در استان یزد تأکید کرد و گفت: مسافران نوروزی باید از یزد پیام نظم و امنیت دریافت کنند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاستانداری یزد، محمدعلی طالبیدر شورای ترافیک استان یزد اظهار کرد: ضرورت داشتن برنامه برای کاهش تصادفات و تکمیل سند ترافیک با تمرکز برتجمیع فعالیتهایی که در دستگاههای مختلف انجام شده با هدف تقویت مشارکت در این زمینه لازم است.

وی افزود: باید در سند ترافیک یزد سهم هر دستگاهی در موضوعات مختلف برای کاهش تصادفات و تقویت ایمنی مشخص شده باشد و نقاط مستعد هرگونه اتفاقی نیز با نقشهها، تحلیلها و اطلاعات موجود در حوزههای درونشهری و برونشهری شناسایی و هدف قرار داده شود.

خبر جدید  دانش‌آموزان با مفاهیم علم فیزیک آشنا شدند

استاندار یزد خاطرنشان کرد: در موضوع فرهنگ ترافیک اقدامات خوبی در سطح ملی انجام شدهکه اجرای برنامههایی با ویژگیهای خاص یزدبا همکاری شوراهای شهر و روستا و شهرداریها نیز میتواند در این زمینه مؤثر واقع شود.

طالبی اظهار کرد: در آستانه عید نوروز فرمانداران موضوع افزایش ایمنی و کاهش تصادفات را مورد توجه قرار دهند و هماهنگیهای لازم برای اجرای طرحهای ویژه ایام نوروز بهویژه برای شهر یزد در نظر گرفته شود.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران است

وی بر مخابره پیام نظم و امنیت به مسافران نوروزی در سطح استان تأکید و افزود: در اماکن پر تردد، تأمین پارکینگبسیار مهم است و حتی با در نظر گرفتن پارکینگهای موقت نظم و آرایش خوبی در سطح شهر حاکم شود.

مقام عالی دولت در یزد یادآور شد: مسائل ترافیکی و امنیتی مسائلی نیست که راحت بتوان از آنها عبور کرد و تکیه بر نظرهایکارشناسی در این زمینه لازم است و از سوی دیگر نباید نسبت به انتقادات صورت گرفته هراسی داشته باشیم؛ زیرا برخی اوقات انتقادات فرصتهایی را در اختیار ما میگذارد که اطلاعات جامعتری را به مخاطبان ارائه کنیم.

خبر جدید  پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی در تغییر سبک آموزش در مدارس و دانشگاه

طالبی گفت:در آستانه عید نوروز پیشنهاد طرح شده برای پاکسازی ورودی و خروجیهای شهر نیز ارزشمند است و میتوان روزی را بهعنوان شهر پاک نامگذاری کرد و با مشارکت دستگاههای اجرایی و انجمنهای مردمنهاد برای طراوتبخشی و پویایی در شهر، این پیشنهاد را اجرایی کرد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد