23:46:38 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسجد ، مدرسه و خانواده سنگرهای امروز هستند
مسجد ، مدرسه و خانواده سنگرهای امروز هستند
نجیمی افزود: در میدان جنگ نظامی دشمن علامت داشت و امروز در جنگ نرم هم دشمن علامت هایی دارد، فقط کافیست خوب نگاه کنیم و این علامت ها را بشناسیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از مهریز، حجت الاسلام و المسلمین نجیمی در گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس مهریز در ایام الله دهه مبارک […]

نجیمی افزود: در میدان جنگ نظامی دشمن علامت داشت و امروز در جنگ نرم هم دشمن علامت هایی دارد، فقط کافیست خوب نگاه کنیم و این علامت ها را بشناسیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از مهریز، حجت الاسلام و المسلمین نجیمی در گردهمایی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس مهریز در ایام الله دهه مبارک فجر بیان داشت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باید همچون سال های جنگ ، امروز هم سنگرمقابله با جنگ نرم دشمن را که همان مسجد، مدرسه و خانواده هست را خوب بشناسند و به میدان بیایند.
مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) یزد ادامه داد: دشمن جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل نمود و شکست خورد و به این نتیجه رسید که با جنگ نظامی به جایی نخواهد رسید و بنابراین استراتژی خود را عوض نمود و با ادواتی همچون فضای مجازی ، ماهواره ، قلم و…به میدان آمد.
نجیمی افزود: در میدان جنگ نظامی دشمن علامت داشت و امروز در جنگ نرم هم دشمن علامت هایی دارد، فقط کافیست خوب نگاه کنیم و این علامت ها را بشناسیم.
حجت الاسلام نجیمی با بیان این موضوع که گره مشکلات مردم باید در مساجد باز شود اظهار داشت: امروز فضای مجازی ۲۴ ساعته فعال است ولی درب کدامیک از مساجد ما که امروز سنگر است شبانه روز باز است.
مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) یزد با انتقاد ازعملکرد برخی روحانیون تصریح نمود: متاسفانه امروزه کم کاری برخی از روحانیون ما سبب شده تا جوان امروز دین را آن طور که باید و شاید خوب نشناسد و با اندک شبهه ای از مسیر دین خارج شود.
نجیمی افزود: روحانیون ما باید پا به پای جوانان همه جا حضور داشته باشند واز مشکلات و مسائل خانواده های اطراف مساجد خود مطلع باشند.
وی اظهارداشت: امروز اگر می خواهیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم باید خانواده های خود را از حفظ کنیم که مبادا در این هجمه و آتش وسیع فضای مجازی در معرض آسیب قرار بگیرند.

خبر جدید  بدرقه مسئولین ناحیه روح الله یزد از اعزام فرماندهان پایگاه‌ها به مشهد مقدس

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال