12:15:26 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسجد در اعتلای معنوی جوانان مؤثر است
مسجد در اعتلای معنوی جوانان مؤثر است
مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان یزد گفت: ساختمان‌های مقدس مانند مسجد می‌تواند در اعتلای معنوی جوانان مؤثر باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، حجتالاسلام مصطفی گرجی صبح امروز دردیدار با رئیس ومعاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت:تعلیم و تعلم در دانشگاه صورت میگیرد و ساختمانهای مقدسمانند مسجد میتواند در اعتلای معنوی جوانان مؤثر باشد.

وی با بیان اینکه قرآن میگوید همه نقلها را بشنوید و بهترین را انتخاب کنید، افزود:رسالت کانونهای فرهنگی بیرونآوردن مساجد از تکساعتی بودن حضور است و جوان باید غیر از وقت نماز برای کسب فضایل دیگر در مسجد باشد.

خبر جدید  روایتی از سوءاستفاده مالکان بناهای قدیمی هنگام بارندگی‌ در یزد

مسئول ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد یزد خاطرنشان کرد: یکسال اخیر نگاه جدیدتری درستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد حاکم شدهتا به سویی برویم که مساجد با شمایلسازی زیبا، محتواسازی لازم برای پاسخگویی به نسل جوان را انجام دهند.

گرجی افزود: این دیدار را به فال نیک میگیرم و امیدوارمتغییر و تحولات مفیدی در کانون فرهنگی دانشگاه اتفاق بیفتد.

خبر جدید  برگزاری مراسم اعتکاف ایام‌البیض ماه رجب در دانشگاه آزاد یزد

در ابتدای این دیدار معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزدگفت: در این دانشگاه مجموعه فرهنگی شامل مسجد، حسینیه، کلاسهای فرهنگی و مرکز مشاوره برای دانشجویان وجود دارد که موجب برکت دانشگاه است.

در ادامه محمدرضا دهقانی اشکذری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد اظهار کرد: این واحد دانشگاهی نخستین دانشگاه ایران است که در آن شهدای گمنام دفن شدهاند و ۹ شهید دفاع مقدس و دو شهید مدافع حرم به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

خبر جدید  تشریح نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: مسجد در اعتلای معنوی جوانان مؤثر است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد