۱:۲۲:۱۴ - سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشوق‌های مالیاتی برای سرآمدان کیفیت استان یزد در نظر گرفته شود
مشوق‌های مالیاتی برای سرآمدان کیفیت استان یزد در نظر گرفته شود
یزد ـ مدیرکل استاندارد استان یزد گفت: شایسته است برای صنعتگران و تولیدکنندگانی که در کیفیت محصول سرآمد هستند، مشوق‌های مالیاتی ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین ماجدی اردکانی عصر امروز در ادامه نشست‌های طرح «چهل دیدار، چهل برنامه» که با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان یزد برگزار شد، اظهار داشت: به طور قطع مشوق‌های مالیاتی می‌تواند در اغلب حوزه‌ها کارساز و راهگشا باشد.

وی با تاکید بر اینکه برای افزایش کیفیت محصولات تولیدی استان یزد تلاش می‌کنیم، افزود: به طور قطع مشوق‌های مالیاتی می‌تواند برای سرآمدان کیفیت در سطح استان،‌ انگیزه بیشتری ایجاد و دیگران را نیز به این امر ترغیب کند.

ماجدی اردکانی خاطرنشان کرد: در استانداردهای ملی تدوین شده در کشور، حداقل مشخصه ها و ویژگی های مطلوب و قابل قبول کیفیت مطرح شده اما خوشبختانه در استان یزد، واحدهایی فعالیت می کنند که کیفیت کالاهای تولیدی آنان حتی بالاتر از حد استانداردهای ملی است.

وی ادامه داد: یزدی‌ها به دلیل راستی و درستی که در امور زندگی و کاری خود دارند، در داخل و خارج از کشور به یک برند تبدیل شده اند و کالاهای آنان شهرت یافته و این ویژگی‌ها، اسباب خوشحالی و اطمینان را برای همگان فراهم می کند.

دبیر شورای فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد: در شرایط تحریم و اوضاع سخت اقتصادی فعلی، تولید، با کیفیت بالاتر از حد قابل قبول در استانداردهای ملی، کاری دشوار وهزینه‌بر است که به منظور تشویق این دسته از صاحبان صنایع و ارائه دهندگان خدمات، از مسئولان امور مالیاتی استان تقاضا داریم تسهیلاتی را برای این دسته از تولیدکنندگان به منظور جبران هزینه های سرآمدی کیفیت ایجاد کنند.

به گزارش مهر، در این نشست مقرر شد به منظور اجرایی شدن مباحث مطرح شده، به ویژه بخشودگی جرایم و ایجاد تسهیلات پرداخت وجوه مالیاتی برای سرآمدان کیفیت، در قالب تفاهم نامه مشترک به امضاء طرفین برسد.

کد خبر ۴۵۱۳۳۵۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد