14:37:57 - یکشنبه 24 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات جامعه با توجه به قانون، وحدت و همدلی برطرف می‌شود
مشکلات جامعه با توجه به قانون، وحدت و همدلی برطرف می‌شود
استاندار یزد با اشاره به اینکه مسئولان باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات جامعه به کار ببندند گفت: مشکلات جامعه با توجه به قانون، وحدت و همدلی برطرف می‎شود. شعار سال: استاندار یزد با اشاره به اینکه مسئولان باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات جامعه به کار ببندند گفت: مشکلات جامعه […]

استاندار یزد با اشاره به اینکه مسئولان باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات جامعه به کار ببندند گفت: مشکلات جامعه با توجه به قانون، وحدت و همدلی برطرف می‎شود.

شعار سال: استاندار یزد با اشاره به اینکه مسئولان باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات جامعه به کار ببندند گفت: مشکلات جامعه با توجه به قانون، وحدت و همدلی برطرف می‎شود.

 محمود زمانی قم در دومین نشست شورای سیاست‌گذاری ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان یزد با اشاره به وجود اختلاف سلیقه و دیدگاه سیاسی در جامعه و ضرورت وجود چنین دیدگاه‌هایی اظهار داشت: ممکن است فردی نظر من را نپسندد یا من با نظر دیگری موافق نباشم این موضوع چندان اهمیت ندارد چرا که در اصل همگی باید انقلاب را بپسندند و در زیر چتر آن جمع شوند.

استاندار یزد با تاکید بر اینکه این چنین اختلاف نظرهایی می‌تواند عامل پیشرفت انقلاب را فراهم کند بیان کرد: بنابراین هر کس دل در گرو انقلاب دارد با هر ظاهر و قیافه‌ای می‌تواند در زیر چتر انقلاب حاضر شود و نباید انقلاب محدود شود.

زمانی قمی بر ضرورت رسیدگی به رفع مشکلات جامعه و بررسی مشکلات برای رفع نقاط ضعف تاکید کرد: باید مشکلات جامعه را شناسایی کنیم و در صدد رفع مشکلات و جبران اشتباهات گذشته هستیم.

این مقام مسئول با اشاره به اختلاف سلیقه و دیدگاه سیاسی در جامعه گفت: ممکن است فردی نظر من را نپسندد یا من با نظر دیگری موافق نباشم این موضوع چندان اهمیت ندارد چرا که در اصل همگی باید انقلاب را بپسندند و در زیر چتر آن جمع شوند بنابراین هر کس دل در گرو انقلاب دارد با هر ظاهر و قیافه‌ای می‌تواند در زیر چتر انقلاب حاضر شود و نباید انقلاب محدود شود.

خبر جدید  اخبار 16:45 شنبه 28 بهمن 1396 یزد

سید ابوالفضل موسوی بیوکی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه با بیان این مطلب که چهل سالگی انقلاب به معنای چهل سال پایداری است اظهار داشت: این انقلاب با تکیه بر مردم و به ویژه جوانان آن زمان به پیروزی رسید و امروز هم باید انقلاب اسلامی به جوانان که محصول انقلاب اسلامی هستند واگذار شود تا آنها این انقلاب را به جایگاه اصلی خود برسانند.

وی تاکید کرد: در صورتی که کارها به جوانان سپرده شود پیشرفت‌ حاصل شده بنابراین باید به جوانان میدان داد تا آنها بگویند که از انقلاب چه انتظاراتی دارند و تجربه ثابت کرده سپردن امور همراه با ایجاد انگیزه، امید و ارائه رهنمود به آن‌ها موفقیت جوانان را رقم زده و مشکلات جامعه را مرتفع کرده است.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس خاطرنشان کرد: باید در جشن چهل سالگی انقلاب، همچون گذشته مردم پای کار بیایند و اجازه بدهیم کار به جوانان خلاق و نخبه واگذار شود تا بهترین‌ها در کشور اتفاق بیفتد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۵۸۸۶۱ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد