8:57:29 - یکشنبه 25 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معادن یزد ۴۰۰ میلیارد تومان از حق یک درصد خود را هنوز پرداخت نکرده‌اند
معادن یزد ۴۰۰ میلیارد تومان از حق یک درصد خود را هنوز پرداخت نکرده‌اند
محمدرضا علمدار یزدی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به اینکه یک درصد عوارض معادن یزد ۱۴۴۰ میلارد تومان است گفت: از این میزان ۴۰۰ میلیارد تومان آن پرداخت نشده است.

شعار سال: مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به اینکه یک درصد عوارض معادن یزد ۱۴۴۰ میلارد تومان است گفت: از این میزان ۴۰۰ میلیارد تومان آن پرداخت نشده است.

  محمدرضا علمدار یزدی در نشست شورای معادن استان یزد با بیان اینکه در ارتباط با بحث یک درصد معادن که باید به استان پرداخت کنند جلساتی برگزار و تعیین خسارت شد اظهار داشت: قرار بر این شد که ما در ارتباط با سال‌های ۹۶ و ۹۷ تعیین خسارت و به معادن ابلاغ شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد تصریح کرد: به ۵۸۸ بهره بردار در استان یزد رای صادره را ارسال کردیم و بعد از مدتی پیگیری دوم را در قالب نامه‌ای و با موضوع مرتبط با نامه قبلی به معادن ارسال کردیم.

خبر جدید  رییس سابق یکی از سازمان‌های دولتی استان یزد بازداشت شد

وی خاطرنشان کرد: معادن باید یک هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان بر اساس حق یک درصد به استان پرداخت کنند که از این میزان تقریبا یک هزار و ۴۰ میلیارد تومان پرداخت شد و ۴۰۰ میلیارد تومان دیگر باید پرداخت شود.

علمدار یزدی افزود: در نشست قبلی بنا به دستور استاندار و با توجه به اینکه ادارات مالیاتی و دارایی بیان کردند که این موضوع در حیطه وظایف آنها نیست، در ارتباط با انتقال حساب‌ها به یزد نامه‌ای به تمام فعالان صنعتی و معدنی ارسال شد تا تمام حساب‌های خارج از استان خود را به یزد منتقل کنند.

خبر جدید  ظرفیت های قانونی استان برای رونق مسکن/ ایجاد فر‌آیند مهاجرت معکوس به روستاها با واگذاری زمین

وی افزود: بر اساس ماده ۴۳، کل واحدهای معدنی و صنعتی که در استان یزد فعالیت دارند ولی حساب بانکی آنها در خارج یزد است باید حساب‌هایشان را به داخل استان منتقل نمایند.

مدیرکل صنعت، معادن و تجارت استان یزد افزود: مو به موی صورت جلسات قبلی با توجه به حساسیتی که در ارتباط با نشست شورای معادن وجود دارد بررسی می‌شود و سعی شده که به تمام این مصوبات به صورت دقیق عمل شود.

خبر جدید  ظرفیت های قانونی استان برای رونق مسکن/ ایجاد فر‌آیند مهاجرت معکوس به روستاها با واگذاری زمین

علمدار یزدی عنوان کرد: با توجه به مباحثی که در نشست‌های قبلی شورای معادن استان یزد مطرح شد، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد اقدام به عمل به تمام وظایفی که در این شورا بر عهده اش گذاشته شده کرده است.
شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار:۳۱مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۲۰۸۰۵۲۸،www.tasnimnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد