11:13:48 - شنبه 27 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت: توسعه کتاب دیجیتال در دستور کار کتابخانه‌های عمومی قرار گیرد
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت: توسعه کتاب دیجیتال در دستور کار کتابخانه‌های عمومی قرار گیرد
تفت (پانا) – "ناصر دهقانی" در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت گفت: یکی از شاخص‌های مهم در جوامع توسعه‌یافته، میزان مطالعه جامعه است و متأسفانه با ترویج فضای مجازی شاهد کاهش مطالعه هستیم. “ناصر دهقانی” در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت گفت: ترویج کتاب‌های صوتی و تصویری یک راهکار به‌منظور افرایش میزان مطالعه […]

تفت (پانا) – "ناصر دهقانی" در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت گفت: یکی از شاخص‌های مهم در جوامع توسعه‌یافته، میزان مطالعه جامعه است و متأسفانه با ترویج فضای مجازی شاهد کاهش مطالعه هستیم. “ناصر دهقانی” در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت گفت: ترویج کتاب‌های صوتی و تصویری یک راهکار به‌منظور افرایش میزان مطالعه در شهرستان تفت است و توسعه کتاب دیجیتال باید در دستور کار اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان قرار گیرد.
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان تفت خواستار ترویج کتاب‌های صوتی و تصویری شد و اظهار داشت: ترویج کتاب‌های صوتی و تصویری یک راهکار به‌منظور افرایش میزان مطالعه در شهرستان است و توسعه کتاب دیجیتال باید در دستور کار اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان قرار گیرد.
دهقانی با تقدیر از فعالیت‌های قاسمی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت، تصریح نمود: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در شهرها و روستاها فعالیت داشته و توازن توسعه در تمامی بخش‌های شهرستان را رعایت کرده است.
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در پایان خواستار همکاری بخشداران و دهیاران شهرستان در اجرای طرح جشنواره دوست دار کتاب شد.
“هادی قاسمی” رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت نیز در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال ۹۷ و سه‌ماهه ابتدای سال ۹۸ ارائه داد.
قاسمی به مشارکت و استقبال خوبی اهالی شهرستان تفت در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اشاره و خاطرنشان کرد: رتبه سوم میزان مشارکت مردم شهرستان در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در استان متعلق به شهرستان تفت است و امید است تا پایان این جشنواره شاهد ادامه مشارکت مردم شهرستان باشیم.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در ادامه به بیان مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان پرداخت و گفت: فرسودگی سیستم تأسیسات و قدیمی بودن ساختمان تعدادی از کتابخانه‌ها، دو مشکل جدی کتابخانه‌های شهرستان تفت است و ضروری است در بودجه سال جاری این موارد در نظر گرفته شود.
در ادامه جلسه، پیرامون ساختمان کتابخانه آوینی شهر تفت که متعلق به شهرداری تفت است و جشنواره دوست دار کتاب، بحث و تبادل‌نظر شد.

خبر جدید  وحدت و همبستگی، رمز موفقیت کشور در شرایط تحریم است

کتابخانه ها کتابهای صوتی و تصویری تفت پانا

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت: توسعه کتاب دیجیتال در دستور کار کتابخانه‌های عمومی قرار گیرد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد