11:36:19 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون وزیر راه: پروژه‌های نیمه‌تمام و بالای ۷۰ درصد وزارت راه ‌و شهرسازی تا پایان امسال ‌‌به اتمام می‌رسد
معاون وزیر راه: پروژه‌های نیمه‌تمام و بالای ۷۰ درصد وزارت راه ‌و شهرسازی تا پایان امسال ‌‌به اتمام می‌رسد
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه اولویت وزیر راه و شهرسازی اتمام پروژه‌های نیمه تمام در زمان محدود تا پایان سال است، گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام و بالای ۷۰ درصد وزارت راه ‌و شهرسازی تا پایان امسال ‌‌به اتمام می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مهران کفاش دقایقی قبل در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با بیان اینکه فعالیتها در استان یزد هوشمندانه بوده است اظهار داشت: در استان یزد کارها به صورت فرسایشی پیش نرفت بلکه بسیار هوشمندانه مدیریت شد که قدردان مدیرکل سابق راه و شهرسازی یزد هستیم.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه شأن حضور همه ما در مناصبی که داریم جز خدمت کردن به مردم نیست گفت: تمام فعالیتهایمان باید در جهت خدمت رسانی به مردم باشد نه مانع تراشی برای آنها و اینکه بتوانیم مشکلاتشان را مرتفع سازیم نه اینکه مشکلی برایشان به وجود آوریم.

وی با تاکید بر اینکه باید از کارهای زمانبر در فعالیتهایمان دوری کنیم اضافه کرد: چون زمان کم است و چرخه حرکت ما چرخه توسعه است باید سرعت فعالیتها و کارهایمان را افزایش دهیم.

کفاش با اشاره به شرایط فعلی و تحریمهای کشور گفت: نیاز به فکر و تعمق بیشتری برای پیشبرد فعالیتها انتظار میرود که با مدلهای مختلف این کارها صورت گیرد و زمانی که به صورت سنتی و تزریق بودجه کار انجام میشد، گذشته است و باید به شکل جدید و سرعت بیشتر امور را مدیریت و به پیش ببریم.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: انشاءالله با مشارکت بخش خصوصی و مردم بتوانیم پروژهها را خوب تعریف کنیم و از این مسیر، چرخه توسعه را با سرعت بیشتر به حرکت در آوریم.

خبر جدید  طرح بازآفرینی شهری را در یزد برای جذب اعتبارات لازم دنبال خواهیم کرد

وی عنوان کرد: راه و شهرسازی با مجموعه مختلف مردم سروکار دارد و انتظار داریم که تکریم ارباب رجوع و مردم جز سرلوحه کارها قرار گیرد و همه همکاران در این بخش با مدیرکل جدید راه و شهرسازی همکاری داشته باشند و خیلی علاقهمند نیستیم که جزیرهای و کارها بدون هماهنگی در استان یزد انجام شود.

کفاش با تاکید بر اینکه انتظار همکاری و همدلی را در استان یزد داریم گفت: در هر استانی که همدلی و همکاری با بخش راه و شهرسازی مشاهده بودیم، مفهوم توسعه را به معنای واقعی آن به عینه دیدیم.

خبر جدید  ‌‌میزان بارش‌های ۲۴ ساعت گذشته در استان یزد+جدول‌

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی اضافه کرد: از اعضای شورای هماهنگی راه و شهرسازی در یزد انتظار میرود که هماهنگیهای لازم را داشته باشند و با مدیرکل جدید این اداره کل به شکلی عمل کنند که مشکلات را شاهد نباشیم.

وی در ادامه با اشاره به بارشهای سال جدید اظهار داشت: ابتدای سال ۹۸ با نعمت بارندگیهای زیاد در کشور شاهد بودیم که علی رغم منفعت و سود فراوان در کشور و ترسالی در بسیاری از مناطق، خساراتی نیز در پی داشت که اشکالاتش به انسانها باز میگردد که در طول تاریخ مسیلها و مکانهایی که در آن دست درازی صورت گرفت، سبب شد که هزینهای بر کشور تحمیل شود.

کفاش با بیان اینکه در بحث جانماییها باید دقت نظر بسیار زیادی صورت گیرد افزود: از کارهای سفارشی و همچنین کارهایی که با فشارهای مختلف پیش میرود جلوگیری شود و در استان یزد خواهش داریم که حساسیتها را داشته باشند و مراقبت کنند که اتفاقات ناگواری را شاهد نباشیم.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: در بحث سیل همکاری تمامی دست اندرکاران راه و شهرسازی در سراسر کشور، کمک رسانی به مردم سیلزده و امکاناتی که از سایر استانها به مناطق سیلزده آمد قابل تقدیر است.

خبر جدید  یزد| برخی مسئولان به جای نگاه به غرب به ظرفیت‌های داخلی کشور توجه کنند

وی با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی تاکید ویژه بر اتمام پروژههای ناتمام در زمان محدود دارند عنوان کرد: برای بحث پروژههای جدید دقت نظر داشته باشیم چون در دولت حساسیت دارند که پروژههای ناتمام را به اتمام برسانند به شکلی عمل شود که شاهد مشکلات گذشته نباشیم چون زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست که برخی از پروژهها دهها سال به آن پرداخته نشود و نیمه تمام رها شوند.

کفاش در پایان با تاکید بر اینکه پروژههای نیمه تمام و بالای ۷۰ درصد را تا پایان سال جاری باید به اتمام برسانیم خاطرنشان کرد: چون مردم حق زیادی بر گردن ما دارند و با تمام سختیهایی که دارند، صبوری بسیاری در تحمل این مشکلات دارند باید به شکلی عمل کنیم که راضی و خشنود باشند.

انتهای پیام/


منبع :: معاون وزیر راه: پروژه‌های نیمه‌تمام و بالای ۷۰ درصد وزارت راه ‌و شهرسازی تا پایان امسال ‌‌به اتمام می‌رسد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد