13:38:16 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معلمان اصول توانمندی زندگی را به دانش آموزان آموزش دهند
معلمان اصول توانمندی زندگی را به دانش آموزان آموزش دهند
یزد – ایرنا – استاندار یزد گفت: معلمانی که در برنامه های رسمی، فراتر از حضور در کلاس های درس به دانش آموزان آموزه های زندگی و اصول توانمندی علمی را می آموزند که به فکر جامعه خود و آینده استان باشند، امیدواری بسیاری است.

به گزارش روز جمعه اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، محمدعلی طالبی در مراسم بزرگداشت روز معلم در موسسه امتداد اندیشه افزود: از روحیه اجتماعی معلمانی که در قالب یک سازمان غیردولتی جمع منسجمی را به وجود آورده اند و با استفاده از ظرفیت این سازمان مردم نهاد در حوزه های اجتماعی و فرهنگی مشغول فعالیت هستند قدردانی می کنم.
وی بیان کرد: در جامعه امروز به مجامعی که بتوانند افراد فرهیخته را گردهم آوردند و در رابطه با مسائل مهم پیرامون خود اندیشه ورزی و ارائه نظر، انتقاد و پیشنهاد کنند، نیاز جدی داریم.
استاندار یزد افزود: اهمیت این مجموعه ها از این نظر مهم است که می توانند دیدگاه های خود را در قالبی سازمان یافته به جامعه ارائه کند و از سوی دیگر برای بررسی مسائل و مشکلات حوزه فعالیت خود پیشقدم باشند.
طالبی اظهار کرد: در این راستا دستگاه های اجرایی مسئولیت دارند تا با فرصت دادن به فعالان اجتماعی و سمن ها( سازمان های مردم نهاد) زمینه تاثیر گذاری بیشتر آنها در سطح جامعه را به وجود آورده و تقویت کنند.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان یزد تاکید کرد: معلمانی که فراتر از دانش آموزان می توانند درس هایی را به جامعه و مردم ارائه و حرکت جامعه را به سمت توسعه و پیشرفت اجتماع محور تسریع کنند، شایسته تقدیر هستند، امید است چنین نگاهی در سایر بخش های جامعه نیز جریان یابد.
هفته بزرگداشت مقام معلم از ۱۲ اردیبهشت در استان یزد همزمان با سراسر کشور آغاز شده است .
یزد ۱۶ هزار فرهنگی شاغل دارد، هم اکنون ۲۵۰ هزار دانش آموز در هزار و ۹۲۰ واحد آموزشی استان در حال تحصیل هستند.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  هماهنگی مدیران با فرمانداران در رفع مشکل شهرستان ها موثر است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد