12:39:19 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معلمان یزدی حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین
معلمان یزدی حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین
انواع پوشاک ، پتو ، خشکبار، نان خشک و آب معدني از جمله این کمک ها اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان با گرامیداشت روز معلم، گزارشی از مشارکت نیکوکاران یزدی در طرحهای اکرام ایتام و محسنین ارائه کرد و گفت: ۴۲۱ نفراز حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد در استان یزد دبیر، معلم، استاد دانشگاه و فرهنگی هستند.وجود 421حامی معلم در استان

غلامرضا مشعل چی، بابیان اینکه سرانه ماهیانه دریافتی ایتام و فرزندان محسنین از محل کمکهای حامیان نیکوکار بهطور متوسط ۱۶۵ هزار تومان است افزود: حامیان خیراندیش یزدی سال گذشته ۱۰ میلیارد و ۷۵۳ میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

خبر جدید  ایمنی فرودگاه‌های کشور در حد استاندار‌دهای جهانی

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان با اشاره به فرهنگ اصیل مردم استان یزد در انجام امور خیرخواهانه بیان کرد: مردم نیکوکار استان یزد همواره در انجام کارهای خیر پیشتاز هستند و توجه ویژه آنها به مباحث اعتقادی و دینی، همکاری حداکثری را در طرحهای مشارکتی این نهاد در امر خدمترسانی بهتر به محرومان رقمزده است.

خبر جدید  عدم فعالیت شبانه روزی تیم‌های غربالگری در یزد

وی ادامه داد: هماکنون ۴۱۵۲ یتیم و فرزند نیازمند از حمایت ۱۴ هزار و ۳۳۰ حامی نیکوکار در قالب طرحهای اکرام ایتام و محسنین بهرهمند هستند.

مشعل چی با دعوت از نیکوکاران استان برای مشارکت در طرحهای اکرام و محسنین گفت: مردم خداجوی استان میتوانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، یتیم و یا فرزند نیازمند (محسنین) موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان به آنها کمک کنند.

خبر جدید  فرآیند ثبت جهانی سرو ابرکوه آغاز شد

وی با اشاره به روشهای نوین دریافت کمکهای مردمی بیان کرد: سامانه نیکوکاری (تلفن رایگان) ۰۹۶۸۸۷۷، بخشهای نیکوکاری نرمافزارهای کاربردی تلفن همراه همچون سکه، درگاههای اینترنتی emdad.ir وmohsenin.irبرای سهولت در دریافت کمکهای مردمی در نظر گرفتهشده است.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان یزد افزود: کمکهای اهدایی از سوی حامیان برای کمک به هزینه تحصیلی، معیشت و درمان جامعه هدف تحت حمایت هزینه میشود.


منبع :: http://yazd.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد