6:44:55 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملت ایران با وحدت و یکپارچگی در یوم الله ۲۲ بهمن فریاد استکبار ستیزی را سردادند
ملت ایران با وحدت و یکپارچگی در یوم الله ۲۲ بهمن فریاد استکبار ستیزی را سردادند
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد: به منظور آگاهی از نحوه اجرای برنامه‌های ابلاغی؛ نظارت ستادی مسئولین معاونت‌های دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه الغدیر از مجموعه دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه روح الله انجام شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ حجت السلام شیخ زاده در […]

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد:

به منظور آگاهی از نحوه اجرای برنامه‌های ابلاغی؛ نظارت ستادی مسئولین معاونت‌های دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه الغدیر از مجموعه دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه روح الله انجام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ حجت السلام شیخ زاده در این جلسه با اشاره به لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی مردم در جریان فتنه اخیر یادآور شد: امروز ملت ایران با وحدت و یکپارچگی در یوم الله ۲۲ بهمن فریاد استکبار ستیزی را سردادند و این روز‌ها هم همانند روز‌های اول انقلاب نماد کامل ولایت‌پذیری و بصیرت مردم ایران است.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با فتنه تصریح کرد: در اوضاع غبارآلود و مه‌آلود فتنه به یک چراغ مه شکن نیاز است و آن بصیرت است که مردم ایران اسلامی در سایه رهبری آگاه، صاحب این بینش شده‌اند.
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد عنوان کرد: در زمان حاضر نیز دشمنان در دو جبهه سخت و نرم، فتنه‌ها و توطئه‌های بسیاری را علیه باور‌ها و اعتقادات مردم کشور ایران عزیز در دستور کاردارند و ملت باید با بیداری و هوشیاری در دام این دسیسه‌ها گرفتار نشوند.

خبر جدید  برپایی ۳۰ پایگاه جمع آوری زکات فطریه در بافق

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال