7:18:38 - سه‌شنبه 18 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملت ایران قرار نیست با مشکلات اقتصادی دست از حمایت انقلاب بردارند
ملت ایران قرار نیست با مشکلات اقتصادی دست از حمایت انقلاب بردارند
به منظور افزایش و ارتقاء بنیه دفاعی بسیجیان؛ حوزه مقاومت بسیج بنت الهدی از ناحیه روح الله یزد اقدام به برگزاری میدان تیر برای بسیجیان نمود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیح از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در مصاحبه با خبرگزاری بسیج یزد گفت::خواهران بسیجی دوشادوش برادران در دفاع از این مرز و بوم حضور […]

به منظور افزایش و ارتقاء بنیه دفاعی بسیجیان؛ حوزه مقاومت بسیج بنت الهدی از ناحیه روح الله یزد اقدام به برگزاری میدان تیر برای بسیجیان نمود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیح از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در مصاحبه با خبرگزاری بسیج یزد گفت::خواهران بسیجی دوشادوش برادران در دفاع از این مرز و بوم حضور فعال دارند. برگزاری برنامه‌های نظامی و آموزش نظامی در این برهه ححساس از زمان امری لازم و ضروری است و باید بسیجیان ما اعم از برادر و خواهر آموزش‌های لازم را ببینند و آمادگی مقابله با هر گونه تهدیدی را داشته باشند.
وی افزود:دشمنان بدانند ملت ایران قرار نیست با تحریم و مسائل اقتصادی دست از حمایت انقلاب بردارند و با داشتن صبر و استقامت به جنگ با مشکلات اقتصادی خواهند رفت و دشمنان بدانند که جز تسلیم شدن در برابر عزم و اراده ملت ایران راه دیگری ندارند.

خبر جدید  برگزاری دوره آموزش گزارش نویسی آماری

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد