۱۱:۱۸:۰۲ - یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میانگین مشارکت خیران استان یزد نسبت به کشور ۱۵ درصد بیشتر است
میانگین مشارکت خیران استان یزد نسبت به کشور ۱۵ درصد بیشتر است
رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان یزد با بیان اینکه میانگین مشارکت خیران استان یزد نسبت به کشور ۱۵ درصد بیشتر است گفت: خیران استان یزد در طول سه گذشته مبلغ ۱۲۵ میلیارد تومان برای ساخت ۱۱۵ پروژه کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، امیرحسین رادمنش در جلسه شورای آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به مشارکت بسیار خوب خیرین استان یزد در احداث فضای آموزشی در سطح استان اظهار داشت: میزان مشارکت خیران در سطح کشور به طور میانگین ۲۰ درصد است که این میزان در استان یزد ۱۵ درصد بیشتر و ۳۵ درصد است که سبب شده استان در کشور رتبه خوبی را در این زمینه به خود اختصاص دهد.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان یزد خاطرنشان کرد: تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ خیر و خیریاران مدرسه ساز در سطح استان یزد هستند که فقط در احداث مدرسه مشارکت ندارند بلکه اگر دانش آموز کم بضاعت و یا بی بضاعتی وجود داشته باشد، به خانواده این دانش آموزان کمکهای مالی میکنند.

وی به وجود ۸۰ پروژه نیمه تمام در استان اشاره و تعهد و مسئولیت خیران را در قبال این پروژهها انجام شده عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه خیران در قبال این پروژههای نیمه تمام به تعهدات خود عمل کردهاند، مابقی فعالیتها را باید دولت پیگیری و دنبال کند.

رادمنش به برنامههای جدید مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد اشاره و تصریح کرد: ساخت مدرسه در شهرکهای مسکونی جدید و نوسازی ساختمانها و تجهیزات هنرستانها از جمله فعالیتهایی است که مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد دنبال میکند.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان یزد با اشاره به میزان مشارکت خیران استان در ساخت مدارس خاطرنشان کرد: در طول سالهای ۹۵ تا ۹۷، خیران استان برای ساخت ۱۱۵ پروژه مبلغ ۱۲۵ میلیارد تومان کمک کردند.

وی در پایان گفت:۹۰ پروژه خیری در سطح استان یزد در دست احداث است و برای سال جاری نیز ۶ پروژه خیری را مدنظر داریم که انشاءالله بتوانیم با تعامل و همکاری با بخش دولتی این پروژهها را به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد