21:30:53 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ناهنجاری‌های اجتماعی زاییده بی‌توجهی به امور جوانان است
ناهنجاری‌های اجتماعی زاییده بی‌توجهی به امور جوانان است
یزد ـ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ناهنجاری‌های اجتماعی را زاییده بی‌توجهی به امور جوانان دانست و گفت: اگر مسائل جوانان را حل نکنیم باید به استقبال ناهنجاری‌ها برویم.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد ترحمی امشب در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان یزد با اشاره به نقش جوانان در جامعه بر ضرورت توجه جدی‌تر به مسائل آنها تاکید کرد و اظهار داشت: رسیدگی به مسائل و مشکلات جوانان در حوزه اختیارات یک یا دو دستگاه نیست بلکه همه دستگاه‌ها باید در این زمینه فرابخشی عمل کنند.

وی از ساماندهی امور جوانان به عنوان یک رسالت ملی و تکلیف فرابخشی یاد کرد و افزود: دغدغه‌های جوانان به عنوان بخش قابل توجهی از جمعیت جامعه باید برطرف شود.

خبر جدید  نیاز به مربیان زن برای رصد شبهات و پاسخگویی به آنها در یزد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بر ضرورت شناسایی مشکلات جوانان در طیف‌های مختلف تاکید کرد و بیان داشت: اگر مسائل جوانان را حل نکنیم به زودی باید به استقبال ناهنجاری‌ها برویم.

ترحمی تاکید کرد: دستگاه‌های مختلف باید بستر فعالیت جوانان را فراهم کنند و به مسائل مختلف آنها از جمله استفاده صحیح از اوقات فراغت، اشتغال، مسکن، ازدواج و … توجه ویژه کنند.

خبر جدید  توجه جدی به حوزه اشتغال از ضروریات استان یزد است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد خاطرنشان کرد: رویکرد همه ما در مسیر ساماندهی امور جوانان باید نشاط سیاسی، اجتماعی و آموزش کسب کار باشد و اگر این اتفاقات رخ دهد و این اهداف محقق شود، آنگاه در مسیر سالم‌سازی جامعه قدم برداشته‌ایم.

ترحمی تصریح کرد: اگر جوانان ما دچار آسیب شوند، زنگ خطر جدی در جامعه نواخته خواهد شد و آنگاه تمام جامعه به انواع آسیب‌ها مبتلا خواهد شد.

کد خبر ۴۶۳۶۵۱۵


منبع :: ناهنجاری‌های اجتماعی زاییده بی‌توجهی به امور جوانان است

خبر جدید  جای خالی معماری اصیل یزدی‌ها در ساخت‌وسازهای جدید
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد