12:28:09 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستین تقویم اجرایی و فرهنگی فوتبال یزد تدوین شد
نخستین تقویم اجرایی و فرهنگی فوتبال یزد تدوین شد
یزد – ایرنا – دبیر هیات فوتبال استان یزد گفت: برای نخستین بار تقویم اجرایی برنامه های فوتبال سال ۱۳۹۸ همراه با تقویم فرهنگی تدوین و با همکاری باشگاه ها در این استان اجرایی می شود.

به گزارش ایرنا، صادق شاکری روز شنبه در جلسه کمیته فنی هیات فوتبال افزود: ۲ تقویم اجرایی و فرهنگی بر اساس اهداف فدراسیون و جدول زمانبندی مسابقات فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی تدوین شد.
وی ادامه داد: در این تقویم ها بر اساس شرایط و نیازها نسبت به برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی، استعدادیابی، انجام مسابقات و فعالیت مدارس زیر پوشش اقدام می شود.
دبیر هیات فوتبال یزد تصریح کرد: ارتقای فوتبال استان، ساماندهی مدارس، زمینه سازی برای حضور قوی تیم ها در لیگ های کشوری و پشتوانه سازی محور برنامه هاست.
شاکری گفت: توجه به ساختار و تشکیلات تیم ها و باشگاه ها، گسترش فعالیت هیات های شهرستانی و جلب حامیان مالی برای کمک به تیم ها از اهداف این هیات است.
وی بیان داشت: اجرای دقیق تقویم های اجرایی و فرهنگی فوتبال موجب توسعه کمی و کیفی این رشته در استان و ارتقای آن در سطح کشور می شود.
در این جلسه بر رعایت مقررات، توجه به اهداف فدراسیون، ضرورت انجام فعالیت های فرهنگی و ساماندهی مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی تاکید شد.
۳۰ تیم استان در لیگ کشور و ۱۰۰ تیم در لیگ استانی حضور دارند.
استان یزد ۴۸ هیات ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد.
۷۵۳۶/ ۶۱۹۷

خبر جدید  فوتبال یزد نیازمند پیوست فرهنگی است


منبع :: نخستین تقویم اجرایی و فرهنگی فوتبال یزد تدوین شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد