19:34:18 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست شب یزد با موضوع پمپ خشکسالی برگزار می‌شود
نشست شب یزد با موضوع پمپ خشکسالی برگزار می‌شود
ایلنا: سیزدهمین نشست شب یزد با موضوع "پمپ خشکسالی" یک هفته زودتر از موعد مقرر برگزار می‌شود.

سیزدهمین نشست شب یزد با موضوع "پمپ خشکسالی" یک هفته زودتر از موعد مقرر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیزدهمین نشست ماهیانه شب یزد با حضور مجید لباف خانیکی استاد دانشگاه، پژوهشگر اجتماعی حوزه آب و یک هفته زودتر برگزار می شود.

موضوع سیزدهمین نشست شب یزد در ارتباط با مسائل حوزه آب با عنوان « پمپ خشکسالی؛ چگونه از کم آبی، فرهنگ زاینده متولد می شود» است و خانیکی به بیان مطالبی در این زمینه میپردازد.

خبر جدید  تشدید کنترل تردد در جاده‌‌های مواصلاتی استان

مجید لباف خانیکی دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی در جغرافیای انسانی از دانشگاه تهران است. وی از سال ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۴ در جهاد دانشگاهی مشهد و پژوهشکدهی امیرکبیر به امور پژوهشی مشغول بوده است و از سال ۱۳۸۴ تا کنون به عنوان پژوهشگر ارشد در مرکز بینالمللی قنات و سازههای تاریخی آبی فعالیت دارد. زمینه پژوهشی خانیکی نظامهای بومی مدیریت آب، فناوریهای سنتی تأمین آب، چرخههای هیدرولیکی اجتماعی، همکاری قلمرویی آب و قنات است.

خبر جدید  ۲۳۰ کیلوگرم موادمخدر در یزد کشف شد

نامبرده نویسندهی دهها مقالهی علمی و ۱۲ کتاب است که به زبانهای فارسی و انگلیسی منتشر شدهاند. جدیدترین کتاب او با عنوان "همکاری قلمرویی آب در فلات مرکزی ایران" توسط انتشارات اشپرینگر که یکی از معتبرترین ناشرین دانشگاهی دنیاست در کشور سوییس منتشر شده است. مجید لباف خانیکی عضو انجمن بینالمللی منابع آب (IWRA) است.

خبر جدید  30 فرصت جدید سرمایه‌گذاری یزد تأیید شد

نشستهای ماهیانه شب یزد چهارشنبه آخر هر ماه و با موضوعات مختلف پیرامون مسائل استان یزد برگزار میشود و مورد استقبال خوب به ویژه در بین اساتید دانشگاه، اصحاب رسانه، فرهنگیان، و مسئولان استان یزد قرار گرفته است اما آخرین نشست شب یزد در سال جاری به دلیل تعطیلی ۲۹ اسفند ماه، یک هفته زودتر برگزار خواهد شد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد