3:37:35 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت و قانونگذاری دقیق از مشکلات در کشور پیشگیری می کند
نظارت و قانونگذاری دقیق از مشکلات در کشور پیشگیری می کند
یزد – ایرنا – نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر نماینگان مجلس به ۲ وظیفه محوری خود که شامل قانونگذاری و نظارت دقیق است، عمل کنند از بسیاری مشکلات در مناطق مختلف کشور از جمله در استان یزد پیشگیری می شود.

به گزارش ایرنا، محمدرضا صباغیان شامگاه جمعه در جمع دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی دهستان تنگچنار مهریز افزود: منشاء بسیاری از مشکلات در جامعه به خاطر نظارت نداشتن بر امور توسط نمایندگان است.
وی ادامه داد: اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به تصویب قوانین مناسب و مورد نیاز کشور و مردم بر اساس شرایط روز اقدام کنند و سپس کار نظارت نیز با جدیت بیشتر اعمال شود مشکلی نخواهیم داشت.
نماینده مردم شهرستان های مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس در ادامه به کارکرد و نقش دهیاران و شوراهای اسلامی در بررسی نیازهای مردم و انعکاس آن به مسئولان تاکید کرد.
صباغیان بیان داشت: جمع بندی مسائل، مشکلات و مطالبات مردم و ارائه آن به مسئولان و پیگیری آن اگر به صورت مکرر انجام شود خروجی مثبتی به همراه دارد.
وی همچنین قول داد، مسائل و نیازهای مردم روستاهای تنگچنار را به اطلاع مسئولان استان یزد برساند و بخشی از آن را در تهران پیگیری کند .
در این جلسه حاضران پیگیری ساخت بلوار مهریز به تنگچنار، ایجاد فضاهای ورزشی و فرهنگی، ارائه تسهیلات به کشاورزان، پیگیری طرح های اشتغال زایی و تامین کمبود آب شرب را خواستار شدند.
دهستان تنگچنار با ۱۲ روستا در ۳۰ کیلومتری شهر مهریز قرار دارد.
از جمعیت ۵۵ هزار نفری مهریز ۳۵ درصد در پنج دهستان ارنان، خورمیزات، تنگچنار، بهادران و میانکوه در ۱۴۰ روستا زندگی می کنند.
مرکز این شهرستان در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  وجود اقامتگاه های بوم گردی سبب توسعه گردشگری در مهریز شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد