12:36:21 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه قاصدان نجابت در دانشگاه یزد برگزار شد
نمایشگاه قاصدان نجابت در دانشگاه یزد برگزار شد
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد گفت: نمایشگاه حجاب تحت عنوان قاصدان نجابت از ۲۱ اردیبهشت در دانشگاه یزد شروع شده و تا ۲۵ اردیبشهت ادامه دارد.

علی یزدانی در گفتگو با خبرنگار حوزه تشکلهای دانشگاهی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره افتتاح نمایشگاه حجاب در دانشگاه یزد اظهار کرد: نمایشگاه حجاب و عفاف تحت عنوان مجموعه نمایشگاهی قاصدان نجابت از روز شنبه ۲۱ اردیبهشتدر خوابگاه خواهران دانشگاه یزد شروع شده و تا ۲۵ اردیبهشت ادامه دارد.

وی افزود: از غرفههای این نمایشگاه میتوان به تجربه بهیادماندنی حجاب به انتخاب خودتان، اکران مستندهای روز با محوریت زن، پرسش و پاسخ و مشاوره تخصصی با حضور اساتید مطرح، پوستر و کتاب با موضوع زن، تریبون آزاد با موضوعهایمختلف و فروش ملزومات حجاب با قیمت مناسب اشاره کرد.

خبر جدید  دیدار سفیر و دبیر اول کشور کنیا با رئیس دانشگاه یزد+تصاویر

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد بیان کرد: در یکی از غرفهها، آینهای بزرگ گذاشته شده و افراد با پوشیدن چادر جلوی آینه قرار گرفته و حجاب کامل را تجربه میکنند.از آنان عکس گرفته شده و پس از چاپ به دانشجویان اهدا میشود. همچنین در یکی دیگر از غرفهها مستندهای روز با محوریت زن از جمله مستند «بهت میاد…!»با کارگردانی محمدحسن یادگاری اکران میشود.

یزدانی تصریح کرد: در یکی از غرفهها، دانشجویانازمشاوره تخصصی اساتید در زمینه حجاب و خانواده در قالب پرسش و پاسخ استفاده میکنند. در غرفهای دیگر، حجاب و پوشش بانوان در دانشگاههای جهان به صورت پوستربررسی شده و در معرض نمایش عموم دانشجویان قرار گرفته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری تریبون دانشجویی با موضوعهای مختلف از دیگر برنامههای نمایشگاه قاصدان نجابت است. این نمایشگاه هر شب ساعت ۲۱ از ۲۱ اردیبهشت شروع شده و تا ۲۵ اردیبهشت در خوابگاه خواهران دانشگاه یزدادامه دارد.

انتهای پیام/۴۱۰۷/۴۱۱۸/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  مراکز آموزش عالی در استان یزد نیازمند ساماندهی است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد