2:11:52 - چهارشنبه 30 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایش ۳۵۰ محصول دفاعی تولید داخل در مصلای تهران
نمایش ۳۵۰ محصول دفاعی تولید داخل در مصلای تهران
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کرد: حدود ۳۵۰ محصول دفاعی تولید داخلی در مصلای امام خمینی(ره) تهران به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ امیر حاتمی امروز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور در جلسه شورای اداری استان يزد با بیان اینکه در دهه فجر انقلاب اسلامی، دستاوردهای دفاعی و نیروهای مسلح ایران در چندنمایشگاه در تهران و شهرستانها در معرض مشاهده مردم قرار میگیرد، اظهار کرد: در یکی از این نمایشگاهها در مصلای تهران، حدود ۳۵۰ محصول دفاعی تولید داخلی به نمایش گذاشته میشود.

ویافزود: در حالی که پیش از انقلاب ۳۱ محصول صنایع دفاعی با وابستگی کامل به کشورهای خارجی در ایران تولید میشد، اکنون تولیدکننده ۷۵۱ خانواده محصول در این حوزه هستیم.

حاتمی خاطرنشان کرد: شاید آنهایی که عرصههای اقتصادی و فیزیکی را مقایسه میکنند بهدنبال کمرنگکردن اهداف اصلی انقلاب باشند، در حالی که رفاه مردم جزءاهداف حیاتی انقلاب است و اگر کسی آن را با مخاطره مواجه کند با تمام توان مقابله میکنیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تأکید بر اهمیت موضوع استقلال اظهار کرد: خروج ایران از جمع کشورهای زیر سلطه آمریکا برای دشمنان بسیار گران بود، بهطوری که از بدو انقلاب با همه توان در راستای تضعیف کشورمان تلاش کردند؛ اما همواره ناکام شدند.

خبر جدید  4 راه کلیدی برای رهایی از شر شیطان

وی با یادآوری موقعیت ویژه ایران در منطقه خاورمیانه افزود: کشورمان از نظر ژئوپولیتیک در چهارراهی قرار دارد که شرق – غرب و شمال – جنوب را به یکدیگر متصل و منابع انرژی از آن عبور میکند.

حاتمی ادامه داد: بسیاری از مردم کشورمان اکنون دلیل درگیری ایران با عوامل دشمن در خارج کشوربهدرستی با مفهوم مدافعان حرم آشنا هستند؛چراکه با بصیرت، امیال و اهداف توسعهطلبانه عواملی چون داعش را بهخوبی درک کردهاند.

دشمنان همواره بهدنبال انتقامگیری از مردم ایران هستند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ابراز خرسندی از اقتدار ایران در منطقه گفت: دشمنان همواره بهدنبال انتقامگیری از مردم ایران هستند و در این بین تضعیف قدرت موشکی و تدافعی کشورمان را دنبال میکنند، در حالیکه این قدرت داشته و خاص ملت ایران است و موضوعی نیست که بخواهیم درباره آن حرفی بزنیم.

خبر جدید  لزوم آمادگی همه‌جانبه برای پذیرایی از مسافران نوروزی

وی اظهار کرد: توانمندیهای وزارت دفاع میتواند به عنوان الگويی منسجم و دارای بالاترين استقلال و خودكفايی مورد توجه ساير بخشها قرار گيرد تا بتوانيم تحريمها را با تأكيد بر خودكفايیبه فرصت تبديل كنيم.

حاتمیافزود: ما سربازان كشور و فداییهمه مردم، ولینعمتان اين سرزمين هستيم و با ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامیدر اين مقطع مهم لازم است بيش از گذشته در كنار مردم قرار گرفته و به صاحبان اصلي انقلاب خدمت كنيم.

وی خاطرنشان كرد: مهمترين دستاورد انقلاب استقلال، آزادیو جمهوری اسلامی است و تلاش كرديم با آزادی خواهی از استبداد داخلی خارج شويم و با تكيه بر ارزشهای الهی مردم سالاری دينی را در كشور حاكم کنیم.

مسير صلح، اثبات و امنيت كشور را با قدرت ادامه میدهيم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: مسير صلح، اثبات و امنيت كشور را با قدرت ادامه میدهيم و به لطف پروردگار و همدلیتمام بخشها بر تحريمها ظالمانهای كه با فشار بر مردم و ايجاد ياس در جامعه از سوی دشمنان ايجاد شده است، غلبه خواهيمكرد.

خبر جدید  امضای تفاهم‌نامه همکاری کمیته امداد استان و موسسه خیریه دارالاحسان

وی با تأکید بر عزم جدی دولت برای ساماندهی مشکلات حوزه آب در کشور، اضافه کرد: بیشترین کمک صندوق توسعه ملی به موضوع آب بوده و در حوزه آب استان یزد و کشور شاهد اتفاق های خوبی خواهیم بود.

به گزارش آنا،وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دولت تدبیر و امید و هیئت همراه صبح امروز وارد فرودگاه بینالمللی آیتالله شهید صدوقی(ره) یزد شدو مورد استقبال محمدعلی طالبیاستاندار یزد، کمال دهقانی نایبرئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس و نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، عباس حیدریمشاور و مدیرکل حوزه استاندار و جمعی از مسئولان استان قرار گرفتند.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و مسئولان استان، حضور در نشست شورای اداری استان و دیدار با فرماندهان و پرسنل نظامی و انتظامی ازجمله برنامههای سفر یکروزه وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به استان یزد است.

انتهای پیام/۴۰۶۲/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد