19:55:01 - جمعه 31 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نه به معامله قرن| آمریکایی‌ها در کدام مذاکره به ایران امتیاز داده که باز هم بخواهیم با آنها مذاکره کنیم ‌
نه به معامله قرن| آمریکایی‌ها در کدام مذاکره به ایران امتیاز داده که باز هم بخواهیم با آنها مذاکره کنیم ‌
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی اولین دفاع کننده از حق مظلوم در جهان است گفت: آمریکایی‌ها در کدام مذاکره به ایران امتیاز داده که باز هم بخواهیم با آنها مذاکره کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجتالاسلام والمسلمین علی احتشام کاشانی در جمع راهپیمایان روز قدس در شهرستان یزد با بیان اینکه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی در دنیا حرف اول را در دفاع از مظلوم زده و پیشگام بوده است اظهار داشت: آیت الله کاشانی یک سال قبل از تشکیل رسمی اسرائیل غاصب، بیانیهای صادر کردند و سکوت را جایز ندانست و این در حالی بود که کشورهای عربی چیزی از این مسئله نمیدانستند.

استاد حوزه علمیه قم افزود: ملت ایران جز اولین حامیان مظلومین است ولی اگر حتی روزی خود ملت فلسطین روزی تصمیم بگیرند که با اسرائیل غاصب معامله کند، ملت ایران مسجد قدس را به هیچ وجه معامله نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه در رسالههای مراجع تقلید عظام در بخش مربوط به مکان نمازگزار نوشتهاند که انسان بهتر است در مسجد نماز بگذارد گفت: نوشتهاند که اولین مسجد در فضیلت و برتری، مسجد الحرام است و دومین مسجد در ثواب مسجد النبی و اما مشهور مراجع مسجد القصی را چهارم میدانند که نشان از اهمیت مسجد است و مگر مسلمان مرده است که مسجد القصی قدسی او به نجاست پلیدهای یهود صهیونیست آلوده شود.

خبر جدید  یزد | ۴۷ میلیارد تومان به ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور اختصاص یافت

احتشام کاشانی با بیان اینکه مسجد القصی ناموس دینی ما در رساله تمامی مراجع اشاره شده است افزود: مسلمانان در هر شرایطی مسجد القصی را حفظ خواهند کرد و به دست دشمنان نخواهند داد.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه عدهای در کشور دنبال این هستند که ایران صهیونیزمی شود اظهار داشت: به این معنا که مذاکره پشت مذاکره که نیازمند هوشیاری بیش از پیش است و باید از کسانی که به دنبال این کار هستند سوال شود که اسرائیلیها در کدام مذاکره به فلسطینیها امتیاز دادند که ما بتوانیم از آنها امتیاز بگیریم.

خبر جدید  یزد| توسعه صنایع جوار معدنی در بافق با جدیت دنبال شود

وی افزود: آمریکاییها در کدام مذاکره به ایران امتیاز داده که باز هم بخواهیم با آنها مذاکره کنیم چون آنها فقط اهداف خودشان را مدنظر دارند و هیچگاه به فکر ملت شریف ایران نیستند.

انتهای پیام/ش


منبع :: نه به معامله قرن| آمریکایی‌ها در کدام مذاکره به ایران امتیاز داده که باز هم بخواهیم با آنها مذاکره کنیم ‌

خبر جدید  تفاهم‌نامه مثلت طلایی گردشگری یزد با استان‌های فارس و اصفهان امضا می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد