19:55:24 - جمعه 31 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نه به معامله قرن| حضور دشمن‌شکن مردم دارالعباده یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس‌
نه به معامله قرن| حضور دشمن‌شکن مردم دارالعباده یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس‌
راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور و با حضور پرشکوه مردم یزد آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، راهپیمایی روز جهانی قدس دقایقی قبل با قرائت قرآن در میدان شهید بهشتی(ره) یزد و با حضور مردم ولایتمدار دارالعباده آغاز شد.

پس از قرائت قرآن شرکت کنندگان در راهپیمایی اقدام به قرائت زیارت آلیاسین کرده و پس از آن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، آغاز گر راهپیمایی با شکوه مردم یزد است.

شرکت کنندگان در مراسم پیش از شروع راهپیمایی اقدام به سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافقین و کفار سر دادند.

پیوستن نماینده ولی فقیه در استان یزد به جمع راهپیمایان

آیت الله محمدرضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد دقایقی پیش و در لحظات ابتدایی به جمع راهپیمایان یزدی پیوست.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با حضور در صفوف مردم و پیشاپیش همه در راهپیمایی شرکت کرده و شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر انگلیس سر داد.

استاندار یزد به جمع راهپیمایان پیوست

محمدعلی طالبی، استاندار یزد همزمان با آحاد مردم شریف دارالعباده یزد با حضور در مسیر راهپیمایی، به جمع راهپیمایان یزدی پیوست.

استاندار یزد را در این مراسم جمعی از مسئولان استان و تعدادی از معاونان همراهی میکنند، استاندار یزد با حضور در این مراسم با حضور در بین مردم، در کنار آنها راهپیمایی را ادامه داد.

حضور یکپارچه هنرمندان یزدی در راهپیمایی روز قدس

جمع قابل توجهی از هنرمندان استان یزد با حضور در راهپیمایی روز قدس، پشتیبانی و حمایت جامعه هنرمندان استان یزد از ولایت و نظام را با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا به گوش جهانیان رساندند.

علاوه بر حضور منسجم هنرمندان در راهپیمایی، حضور برخی از مسئولان فرهنگی و هنری استان یزد هنرمندان را همراهی میکردند.

خبر جدید  ‌دشمن امروزه بزرگان حوزه‌های علمیه را نشانه گرفته است

ورزشکاران یزد به گستاخی استکبار جهانی پاسخ کوبنده دادند

تعدادی از ورزشکاران یزد از رشتههای مختلف ورزشی با حضور یکپارچه و پرشور خود در مسیرهای راهپیمایی، مشتی محکم بر دهان یاوهگویان مستکبر جهانی زدند و نشان دادند که در هر شرایطی پشتیبان نظام و ولایت هستند.

ورزشکاران یزدی در گروههای مختلف با لباسهای متحدالشکل و لباسهای شخصی در این مراسم شرکت کردند و نشان دادند که آنها هم به مانند سایر گروههای مردمی در تمام عرصههای انقلاب حضور منسجم دارند.

حضور دانش آموزان دوچرخه سوار یزدی در راهپیمایی

در راهپیمایی روز قدس یزد دانش آموزان دوچرخه سوار از سنین مختلف حضور دارند و همگام با مردم ولایتمدار و روزه دار یزد در مسیر راهپیمایی شعارهای مرگ با آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس سر می دهند.

حضور پرشور خانواده شهدا در راهپیمایی روز قدس یزد

خانوادههای شهدا با در دست داشتن تصاویری از فرزندان شهیدشان که از جان خود گذشتند تا جمهوری اسلامی با قدرت به راه خود ادامه دهد، امروز همراه و همگام با مردم یزد در راهپیمایی شرکت کردند و انزجار خود را از مستکبرین جهان فریاد زدند.

روحانیون و طلاب همراه و همگام با مردم یزد در راهپیمایی روز قدس

روحانیون، اساتید، کادر و طلاب مدارس علمیه به مانند سالیان گذشته که همراه و همگام بودهاند، امروز نیز با دهان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند تا به دشمنان نشان دهند که ملت ایران همیشه پشتیان ولایت فقیه خواهند بود.

راهپیمایی روز قدس در ۸۰نقطه استان یزد

مردم روزه دار و ولایتمدار استان یزد در ۸۰ نقطه امروز با حضور چشمگیر و پرشور خود به مانند گذشته شعارهای "وصیت تمامی شهیدان پیروی از رهبری است و قرآن "،"ما همه سرباز توایم خامنهای گوش به فرمان توایم خامنهای "، یاد امام خمینی پاینده باد راه شهیدان خدا زنده باد "، "لبیک یا حسین "، "مرگ بر آمریکا "، "مرگ بر اسرائیل "، "مرگ بر انگلیس "، "مرگ بر آل سعود و خائنین "، " نام امام و شهدا زنده است/نهضت ما همیشه پاینده است " را سر داده و فریاد خشم و نفرت و انزجار خود را از ترور، اشغال و قتل عام فلسطینیان قهرمان به گوش جهانیان برسانند.

خبر جدید  سامانه بارشی جدید از شنبه فعالیت خود را در استان یزد آغاز می‌کند

حضور فرماندهان نظامی و انتظامی یزد در جمع راهپیمایان

سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه انصار کشور و فرمانده سپاه الغدیر یزد، سردار میرحیدری فرمانده نیروی انتظامی استان یزد، سردار میرحسینی فرمانده عملیاتهای مختلف هشت سال دفاع مقدس و فرمانده پادگان آموزشی خاتم الانبیاء(ص) و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولان نظامی و انتظامی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، همراه با عموم مردم شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

مردم یزد در این راهپیمایی با حضور گسترده خود حمایت قاطع از مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان اعلام کردند.

گرمای بسیار شدید یزد مانع راهپیمایان روزهدار نشد

با وجودی که امروز هوای آسمان یزد بسیار گرم بود، مردم ولایتمدار و مومن دارالعباده یزد با زبان روزه در گرمای طاقت فرسای ظهر یزد، در راهپیمایی شرکت گستردهای داشتند.

مردم ولایتمدار یزد با زبان روزه تاکید کردند که به هیچ عنوان دست از حمایت از مردم فلسطین بر نمیدارند و تا تحقق وعده مقام معظم رهبری، در برابر این اقدام ایستادگی میکنند.

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در راهپیمایی روز قدس

غرفههای اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی(ره) یزد در مسیر راهپیمایی پرشکوه مردم یزد در حمایت از راهپیمایی روز جهانی قدس برپا شد.

خبر جدید  یزد | صنایع در راستای خودکفایی محصولات و ابزارآلات حرکت کنند

غرفه مربوط به پایش فشار خون بانوان در میدان امیرچقماق و غرفه مربوط به آقایان در مسجد ملااسماعیل و محل تجمع راهپیمایان و اقامه نماز جمعه یزد برپا شده بود.

حضور گسترده کودکان همراه با والدینشان در راهپیمایی روز قدس

یکی از زیباییهای راهپیمایی روز جهانی قدس، حضور تعداد بسیار زیاد کودکانی بود که در راهپیمایی ۲۲ بهمن همراه با والدینشان به مسیر آمده بودند و شعار مرگ بر آمریکا میدادند.

در دستان این کودکان، پرچمهای ایران و پلاکاردهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس وجود داشت و عدهای از آنها بر دوش والدینشان پرچم به دست در راهپیمایی شرکت کرده بودند.

برپایی ایستگاه مشاوره حقوقی رایگان در راهپیمایی روز جهانی قدس

جمعی از وکلا و حقوقدانان عضو بسیج حقوقدانان یزد امروز با برپایی ایستگاههای ارائه مشاوره حقوقی به نمازگزاران، اقدام به پاسخگویی به سوالات نمازگزاران و شرکت کنندگان در راهپیمایی کردند.

در این غرفه پاسخگویی به سوالات حقوقی مردم در ارتباط با موضوعات مختلف از جمله بحث حقوقی مسکن، مسائل اقتصادی و موارد مختلف دیگر انجام شد.

تلاش گسترده عکاسان و خبرنگاران برای پوشش رسانهای راهپیمایی

قطعا یکی از موارد ارزشمند در تمام راهپیماییها که کمتر دیده میشود، تلاشی است که خبرنگاران و عکاسان و فیلمبرداران رسانههای مختلف برای پوشش هرچه بهتر راهپیمایی با شکوه مردم انجام میدهند.

با توجه به اینکه خبرنگاران معمولا حضور مردم و مسئولان در راهپیمایی را به تصویر میکشند و در ارتباط با آن قلم میزنند، زحمات خودشان کمتر دیده میشود.

انتهای پیام/ش


منبع :: نه به معامله قرن| حضور دشمن‌شکن مردم دارالعباده یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس‌

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد