13:26:09 - شنبه 22 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیرو‌های مسلح نماد اقتدار ملت ایران هستند
نیرو‌های مسلح نماد اقتدار ملت ایران هستند
همزمان با سراسر کشور نیرو‌های بسیجی ناحیه روح الله یزد در مراسم رژه نیرو‌های مسلح که در بلوار کوثر یزد برگزار شده بود؛ شرکت نمودند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در حاشیه این مراسم در مصاحبه با خبرگزاری بسیج یزد گفت:نیرو‌های مسلح نماد اقتدار ملت ایران هستند. کشور ایران […]

همزمان با سراسر کشور نیرو‌های بسیجی ناحیه روح الله یزد در مراسم رژه نیرو‌های مسلح که در بلوار کوثر یزد برگزار شده بود؛ شرکت نمودند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ حسین زارع کمالی در حاشیه این مراسم در مصاحبه با خبرگزاری بسیج یزد گفت:نیرو‌های مسلح نماد اقتدار ملت ایران هستند. کشور ایران دارای نیرو‌های مسلح قدرتمندی است و اجازه کوچکترین تعدی را به نظام جمهوری اسلامی ایران و بر هم زدن نظم و امنیت را به آن‌ها نخواهند داد. امروز دشمنان مانند ماری زخمی هستند و به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کنند.
وی افزود:استکبار جهانی در رأس آن‌ها آمریکا قصد ضربه زدن به ما را دارند و هیچ گونه دلسوزی نسبت به ما ندارند و قرار نیست اگر ما با آمریکا رابطه برقرار کنیم تمام مشکلات ما حل شود. ما باید مشکلاتمان با استفاده ازاستعداد‌های بالقوه داخلی حل کنیم و نگاهمان به بیرون از کشور نباشد.

خبر جدید  سپاه ناحیه خاتم نائب قهرمان جام والیبال شهرستان خاتم شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد