7:37:10 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدف جشنواره ادبی هنری رویش تربیت کادر توانمند در تراز انقلاب اسلامی است/ برگزاری جشنواره‌هایی نظیر رویش ترویج هنر اسلامی و ارزشی را به دنبال خواهد داشت
هدف جشنواره ادبی هنری رویش تربیت کادر توانمند در تراز انقلاب اسلامی است/ برگزاری جشنواره‌هایی نظیر رویش ترویج هنر اسلامی و ارزشی را به دنبال خواهد داشت
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در مراسم افتتاحیه جشنواره ادبی هنری رویش: مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره ادبی هنری رویش، هدف از این جشنواره را شناسایی دانشجویان مستعد و تربیت کادر تراز انقلاب اسلامی عنوان کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سید حسین راسخی شامگاه جمعه در مراسم […]

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در مراسم افتتاحیه جشنواره ادبی هنری رویش:

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در مراسم افتتاحیه سومین جشنواره ادبی هنری رویش، هدف از این جشنواره را شناسایی دانشجویان مستعد و تربیت کادر تراز انقلاب اسلامی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سید حسین راسخی شامگاه جمعه در مراسم افتتاح سومین جشنواره ادبی هنری رویش استان یزد در محل دانشگاه یزد با تأکید بر اینکه جشنواره ادبی هنری رویش به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد ادبی هنری در سطح دانشگاه‌های استان به دنبال شناسایی دانشجویان مستعد و توانمند در عرصه‌های هنری و فرهنگی و تربیت آن‌ها به‌عنوان کادر تراز انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: دانشگاه‌ها در کنار پرداختن به مسائل علمی باید بیشتر به مقوله مهم هنر و فرهنگ توجه داشته باشند.
مسئول بسیج دانشجویی با اشاره به نقش قشر دانشجو در پیشبرد اهداف نظام و تعالی و رشد جامعه یادآور شد: توانمند کردن این قشر در عرصه‌های مختلف ازجمله مباحث فرهنگی و هنری از وظایف مسئولین ذی‌ربط است که باید بیشتر موردتوجه قرار بگیرد.

خبر جدید  اختصاص 12 ميلياردو224ميليون تومان در سال 97 به بهاباد

راسخی در ادامه با تأکید به جایگاه مهم هنر و رسانه در دنیای امروز و نقش این ابزار‌ها در عرصه‌های مختلف، سیاسی و اجتماعی، یادآور شد: در تلقی اسلامی هنر در خدمت معرفت افزایی جامعه و سوق دادن آن به سمت تعالی و معنویت است، اما در غرب هنر صرفاً جنبه مادی پیداکرده است.

خبر جدید  ولایتمداری، تواضع و وحدت‌‌آفرین بودن؛مهمترین ویژگیهای اخلاقی شهید صیاد شیرازی

وی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره‌هایی نظیر جشنواره ادبی هنری رویش که محور آن هنر اسلامی و ارزشی است، ترویج و تعالی فضای هنر انقلابی را به دنبال دارد، اظهار داشت: علاوه بر این دانشجویان متعهد و هنرمند در چنین فضایی فرصت پیدا می‌کنند تا هم استعداد‌های خود را به نمایش بگذارند و هم رشد پیدا کنند.

خبر جدید  بازدید از پایگاه‌های مقاومت بسیج طلاب و روحانیون میبد

گفتنی است جشنواره ادبی هنری رویش به همت بسیج دانشجویی و دانشگاه‌های استان یزد برگزار شده و علاقه‌مندان جهت مشاهده آثار هنری متنوع ارسال شده توسط دانشجویان یزدی به این جشنواره تا ۷ اسفند ماه می‌توانند به محل برگزاری این جشنواره در دانشگاه یزد مراجعه کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال