0:54:57 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هزینه‌های اضافی دولت در بودجه حذف شد/ تخصیص پنج‌هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای شهرداری‌ها
هزینه‌های اضافی دولت در بودجه حذف شد/ تخصیص پنج‌هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای شهرداری‌ها
ایلنا: نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به بازنگری بودجه و کاهش آن گفت: هزینه‌های اضافی دولت در بودجه حذف شد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به بازنگری بودجه و کاهش آن گفت: هزینه‌های اضافی دولت در بودجه حذف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدابوالفضل موسوی بیوکی در صحن شورایشهر یزد اظهار داشت: شایسته است تقسیم کاری بین مجموعهها در استان یزد صورت گیرد و مسائل شهری و پیرامون آن با شورایشهر باشد و نمایندگان استان نیز کمک کنند.

وی ادامه داد: نمایندگان در سطح ملی پیگیر امور باشند و اگر در مجموعه استان در جایی نیاز به کار و پیگیری بود از حضور و هماهنگی نمایندگان بهره ببرند و هم افزایی بیشتری داشته باشیم.

نماینده مردم یزد در مجلس با بیان اینکه درباره بودجه نیز با توجه به اینکه در کمیسیونها بند به بند بررسی میشود، افزود: بودجه کشور ۴۳۷ هزار میلیارد تومان پیشنهاد شد و مجلس یک عدد کلی را برای ازمانهای تابعه دولتی تصویب میکند و اگر مشکلی باشد در تحقیق و تفحصها بررسی میشود.

خبر جدید  پیروزی انقلاب اسلامی سفره منفعت طلبی استعمارگران را برچید

وی با بیان اینکه نقطه نظرات رهبر انقلاب نیز در بودجه رعایت شده، گفت: توجه به بودجه دفاعی کشور و چند مورد دیگر موجب شد تا بودجه مورد بازنگری قرار گیرد.

موسوی بیوکی با اشاره به کاهش ۳۰ هزار میلیاردی در بازنگری بودجه بیان داشت: هزینههای اضافی حذف شده و با توجه به منابع درآمدی در کشور، حدودا ۱۵۰ هزار میلیارد آن از فروش نفت حاصل میشود.

وی اضافه کرد: ۲۱۰ هزار میلیارد تومان که بیش از نیمی از بودجه کل کشور است صرف پرداخت حقوق کارمندان دولت میشود به شرط اینکه فقط در خانه بنشینند و کاری انجام ندهند اما اگر در محل کار حاضر شوند این رقم بیشتر خواهد شد چراکه هزینه های بیشتری در بر دارد.

خبر جدید  مجوز ۲ واحد پرورش ماهی تیلاپیا در خاتم صادر شد

موسوی بیان داشت: بر این اساس شهرداریها باید بتوانند با تکیه به بخشخصوصی و برونسپاری فعالیتها کار را دنبال کنند و مراقب بودجه شهرداری باشند که صرف حقوق و مزایا نشود ضمن اینکه برای بودجه عمرانی هم باید نسبت ۷۰ به ۳۰ رعایت شود در غیر این صورت جای نگرانی است.

وی با بیان اینکه پنج هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای شهرداریها سهمیه دیده شده، عنوان کرد: سعی کنید در استان از این سهمیه برخورداد شوید و ما نیز در مجلس بتوانیم کمکی در این زمینه به استان داشته باشیم.

خبر جدید  نمایشگاه دوچرخه، موتورسیکلت و تجهیزات وابسته در یزد گشایش یافت

نماینده مردم در مجلس بیان داشت: در لایجه بودجه کشور چهار وزارتخانه کلیدی داریم که ابتدا باید بودجه این وزارتخانهها مورد توجه باشد و در سایر موارد نیز گیر میکنیم و مشکل داریم اما نمیدانم که رکن شهرداری در بودجه چیست لذا شورا برای تصویب بودجه توجه جدی به این موضوعات داشته باشد و بودجه به طور مطلوب ساماندهی شود.

وی میزان بودجه عمرانی کشور را ۶۲ هزار میلیارد تومان برشمرد و گفت: با وضعیتی که در کشور وجود دارد اگر قیمتها هیچ تغییری نداشته باشد ۱۰ سال طول میکشد تا بتوانیم پروژهها را جمع کنیم لذا دنبال واگذاری پروژههای نیمه تمام به بخش خصوصی هستیم.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: , ,
تبليغات
بانک پاسارگاد