به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در جلسهای که با هدف توجیه ضرورت هزینهکرد ابلاغی در مناطق حاشیهنشین برگزار شد، بیان کرد: اعتبارات سازمان امور اجتماعی در راستای تجهیز مناطق حاشیهنشین و برگزاری برنامههای اجتماعی فرهنگی در این مناطق هزینه خواهد شد.

"فخرالسادات خامسی هامانه" دربارۀ میزان اعتبار دستگاهها گفت: ۶۳۲ میلیون تومان اعتبار برای اداره کل آموزش و پرورش، ۴۳ میلیون تومان اعتبار برای نهاد کتابخانهها، ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار برای اداره کل ورزش و جوانان، ۳۲۰ میلیون تومان اعتبار فنی و حرفه ای و ۱۲۰ میلیون تومان برای اورژانش خدمات اجتماعی سازمان بهزیستی در سه شهرستان ابلاغ شده است.

خبر جدید  توافق دانشگاه آزاد اسلامی با معاونت علمی و فناوری برای راه‌اندازی 5 کارخانه نوآوری در کشور

وی افزود: علاوه بر این، با تخصیص بودجه ای متمرکز به سازمان بهزیستی، اعتبار تجهیزاتی برای طرح احراز هویت و پایگاه داده متکدیان در نظر گرفته شده و

ارتقا و تجهیز خانه ورزش منطقه حسنآباد، کتابخانه منطقه کشتارگاه، خانه محلات و تجهیز مدارس مناطق حاشیهنشین شهر از اقداماتی است که طی این طرح به انجام خواهد رسید.

خبر جدید  سالن های ورزشی استان یزد در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفت

خامسی در پایان تصریح کرد: دستگاهها مؤظف هستند در قبال بودجه دریافتی از سازمان امور اجتماعی کشور، برنامههای اجتماعی فرهنگی در مناطق حاشیه نشین شهر یزد برگزار کنند.

لازم به ذکر است، برنامههای کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی استان یزد بر حاشیهنشینی متمرکز است.