11:30:36 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هشدار استاندار یزد نسبت به تسلط فضای مجازی بر روابط خانوادگی
هشدار استاندار یزد نسبت به تسلط فضای مجازی بر روابط خانوادگی
استاندار یزد گفت: تسلط فضای مجازی بر روابط خانوادگی، تغییر سبک زندگی، رشد تکنولوژی و همچنین گسترش شبکه‌های اجتماعی از خطراتی است که امروزه کودکان با آن روبه‌رو هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در دومین کنوانسیون تخصصی حمایت از حقوق کودکان که با عنوان "حقوق کودک، نهاد وکالت و معاضدت حقوقی و قضایی" در سالن همایشهای شهید عباسپور برق منطقهای برگزار شد با تاکید بر اینکه امروزه بیش از گذشته باید به بحث حمایت اجتماعی از حقوق کودکان پرداخته شود اظهار داشت: تسلط فضای مجازی بر روابط خانوادگی، تغییر سبک زندگی، رشد تکنولوژی و همچنین گسترش شبکههای اجتماعی از خطراتی است که امروزه کودکان با آن روبهرو هستند.

خبر جدید  الهام‌گیری از توسعه قلعه‌حسن‌خان تهران ‌‌برای بهاباد ‌مشکل‌آفرین می‌شود‌

استاندار یزد با بیان اینکه نیازمند اراده مشترکی برای مداخله اجتماعی در حوزه مسائل کودکان در کشور هستیم افزود: اراده مشترک برای مداخله اجتماعی در حوزه مسائل کودکان چیزی است که در کنار رفع خلأهای قانونی و اصلاح قوانین موجود باید به آن پرداخته شود.

وی با تاکید بر پرداختن به موضوعات آموزشی و اطلاع رسانی در حوزه کودکان در جهت آگاهی بخشی به بخشهای مختلف جامعه با حقوق و آسیبهای تهدید کننده این قشر، خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی و پرداختن به موضوعات آموزشی در حوزه کودکان باید در اولویت قرار گیرد.

خبر جدید  چه توصیه‌هایی ‌را باید هنگام وقوع سیل بدانیم؟

طالبی به پیشینه تاریخی و اجتماعی و فرهنگی استان یزد اشاره و تصریح کرد: حمایت و همراهی نهادهای غیر دولتی از جمله کانون وکلای دادگستری که یکی از محورهای پرداختن به حمایت از حقوق کودکان در جامعه است، میتواند نقش مداخلهگر برای حضور نیروهای موثر، اندیشهورز و متخصصین مسائل اجتماعی و کودک در این زمینه را فراهم کند که استان یزد در این خصوص میتواند پیشگام باشد.

خبر جدید  ‌‌مردم اصلا توان خرید و یا ساخت مسکن را ندارند /‌ بسیاری ‌در هزینه‌های اجاره‌خانه‌ مانده‌اند

استان یزد در پایان با اشاره به اینکه توجه ویژه به مسئله کودکان باید در دستور همه قرار گیرد گفت: با توجه به اینکه امروزه کودک در خانواده و در کنار اقوام خود امنیت صددرصدی ندارد باید به شکلی برنامه ریزی کرد که این مشکلات حوزه کودکان مرتفع شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد