به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، " محمد علی طالبی"پیش از ظهر شنبه ۲۵ اسفندماه در مراسم تجلیل و تکریم خانواده های معظم شهدا و جانبازان عرصه ایثار و مقاومت که در مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان یزد و با حضور مدیر کل دادگستری و جمعی از مدیران استان برگزار شد بیان کرد: باید از شعار دادنها عبور کنیم و بتوانیم قدمی ارزنده در راستای رفع مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و جانبازان برداریم.

خبر جدید  خرید تضمینی گندم با رویکرد فعال سازی بخش خصوصی در استان یزد

«محمدعلی طالبی» افزود: هر سال برنامه تجلیل از ایثارگران برگزار شده اما هیچ زمانی پیش نیامده که بگوییم نسبت به سال گذشته در مسیر حل مسائل کلان قدم اساسی برداشته شده و یا بخشی از مشکلات حل شده یا خیر؟

طالبی یادآورشد: هیچ کس بهتر از خود جانبازان نمی تواند مشکلات این قشر را مطرح کند و نسبت به حل آن راهکار و پیشنهاد دهد، بنابراین در اولین فرصت جلسه ای برنامه ریزی می شود تا بتوانیم با همفکری خود شما عزیزان اقدام شایسته ای را در راستای برنامه ریزی جهت حل اساسی مشکلات این قشر عزیز انجام دهیم.

خبر جدید  برای رونق اشتغال بانوان توانمندسازی می کنیم

وی گفت: همه امکانات و توان استان به ویژه در بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در خدمت جانبازان عزیز و جامعه ایثارگری در آید و همه احساس کنند آنچه برای استان و مسئولین در راستای رفع مشکلاتشان امکان پذیر بوده محقق شده است.

استاندار یزد در پایان عنوان کرد: بسیاری از مشکلات با هم افزایی و مشارکت دستگاه های مختلف قابل حل است و به جای قول و وعده ضروریست یک کار بزرگ و جمعی را پشتیبانی و در کنار هم برای آینده برنامه ریزی کنیم.

خبر جدید  ضرورت اجرایی شدن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان