2:12:24 - دوشنبه 8 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همه بخش‌ها در استان یزد باید نسبت به ساختمان‌سازی حساسیت داشته باشند
همه بخش‌ها در استان یزد باید نسبت به ساختمان‌سازی حساسیت داشته باشند
استاندار یزد با بیان اینکه همه بخش‌ها در استان باید نسبت به ساختمان‌سازی حساسیت داشته باشند گفت: نظام مهندسی علاوه بر ساختمان‌سازی باید به جنبه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرها توجه کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی در دیدار با اعضای سازمان نظام مهندسی استان یزد با اشاره به شعار سال اظهار داشت: رونق تولید مسئله بسیار مهمی است که همه بخشها را شامل میشود و توجه به صنعت ساختمان میتواند سبب اثرگذاری مثبت در بخشهای اقتصادی شود.

استاندار یزد خواستار تشکیل شورای مسکن در استان شد و گفت: فعالسازی این بخش در استان میتواند هماندیشی با بخش خصوصی و همچنین انجام سیاست گذاریهای مناسب را در دستور کار خود قرار دهد.

وی وضعیت استان یزد را در بخش نظارتهای ساختمانی قابل تأمل ارزیابی کرد و افزود: یکی از مباحثی که باید در دستور کار قرار گیرد، حساسیت همه بخشها نسبت به ساختمانسازی در سطح استان است که تقویت کار نظارتی را نیز میطلبد.

طالبی با تأکید بر اینکه شهرسازی مسئله بسیار مهمی است اظهار داشت: شهر بهمانند یک موجود زنده است که باید به جنبههای مختلف فرهنگی و اجتماعی در آن توجه شود و سازمان نظام مهندسی یکی از سازمانهایی است که باید به آن اهتمام ویژه داشته باشد.

استاندار یزد با بیان اینکه روح اجتماعی فعالیتهای مربوط به سازمان نظام مهندسی باید در شهرسازی جلوهگر شود اضافه کرد: با توجه به اینکه این گفتمان بین مدیران استان وجود دارد نیاز است که بخش خصوصی هم با این جریان همنوایی لازم را داشته باشد.

خبر جدید  طرح بازآفرینی شهری را در یزد برای جذب اعتبارات لازم دنبال خواهیم کرد

وی با اشاره به اینکه خدمات فنی و مهندسی استان یزد چه در بخش ساختمان و چه سایر رشتههای عمرانی باید در کشور بدرخشد تصریح کرد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد رفع بسیاری از مشکلات ساختمانسازی در استان یزد باشیم.

انتهای پیام/ع*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد