12:35:55 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همکاری شورای شهر یزد و دانشگاه آزاد اسلامی
همکاری شورای شهر یزد و دانشگاه آزاد اسلامی
عضو شورای شهر یزد، دانشگاه آزاد اسلامی را دانشگاهی فعال عنوان کرد که در دور افتاده‌ترین نقاط کشور دارای واحد دانشگاهی است.

ونوس عامری عضو و رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر یزد در گفتگوبا خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنا اظهار کرد: دانشگاه آزاد در ارتقای آگاهیهای جامعه نقش بهسزایی داشته و از نقش این دانشگاه در شهر یزد نیز نمیتوان چشمپوشی کرد.

وی افزود: شورا و شهرداری یزد از ظرفیتهای دانشگاه آزاد اسلامی آگاه است و به نحو احسن از آن استفاده میکند؛ بهطوریکه شورا و شهرداری یزد همکاری نزدیکی با استادانو دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یزد دارند.

خبر جدید  722 پروژه در یزد افتتاح می‌شود/ ایجاد 3 هزار و 945 فرصت شغلی

رئیس کمیسیون بودجه و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر یزد خاطرنشان کرد: همکاری شورا و شهرداری با دانشگاه آزاد اسلامی یزد در ابعاد گوناگون است وآخرین همکاری که با این دانشگاه داشتیم، در طراحی میدان فرهنگ یا میدان نعل اسبی بود که از مهمترین میدانهای شهر یزد محسوب میشود و در آنطراحی و نظارت در اجرای پروژه به یکی از دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی یزد واگذار شد.

خبر جدید  استفاده از فناوری و نوآوری در کشاورزی هدف دانشگاه آزاد است

عامری تأکید کرد: وقتی این پروژه به دانشجوی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی یزدواگذار شد، برای خودش نیز غیرقابل باور بود که مورد اعتماد شورای اسلامی و شهرداری یزد قرار گرفته است.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/خ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد