3:24:58 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هنر بهترین ابزار برای معرفی یزد به جهانیان است
هنر بهترین ابزار برای معرفی یزد به جهانیان است
استاندار یزد با بیان اینکه هنر بهترین ابزار برای معرفی یزد به جهانیان است گفت: هنرمندانی همچون نرگس آبیار با موفقیت خود نام یزد را بلندآوازه کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی امشب در آیین اختتامیه نخستین جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه شهرهای میراث جهانییزد اظهار داشت: این جشنواره میتواند موجب رشد و توسعه هر چه بیشتر هنر در بین هنرمندان یزد باشد و زمینه پیشرفت استان در این حوزه را فراهم کند.

وی تصریح کرد: اگر روزی میخواستیم بگوییم هنر چگونه میتواند یزد را بلند آوازه کند و ارزشها و میراث آن را به جهانیان نشان دهد، لازم بود در قالب جملات طولانی و متعدد این موضوع را بیان میکردیم و شاید منظورمان را به درستی نمیتوانستیم بیان کنیم.

خبر جدید  یزد| ارگان‌ها فعالیت‌های ۴۰ ساله خود را ارزیابی و برای مردم بیان کنند

استاندار یزد خاطرنشان کرد: ولی امروز هنرمندانی یزدی از جمله نرگس آبیار داریم که توانستند با موفقیت و درخشش خود، نام یزد را بلند آوازه کنند و نتیجهای بسیار خوب برای یزد به ارمغان آورند.

وی افزود: در استان یزد چنین استعدادهایی بسیار داریم که اگر زمینه لازم برای آنها فراهم شود و مسئولان در بخشهای مختلف از آنها حمایتهای لازم را به عمل آورند، میتوانند درخششهای بسیاری در دنیا داشته باشند.

طالبی ادامه داد: امیدواریم این جشنواره که با نام یزد میراث جهانی همراه شده، میراث ارزشمند و نیکی که نیاکان ما در این خطه از کویر و با سختکوشی و تلاش و پشتکار خود ایجاد کردند را به دنیا معرفی کنند.

خبر جدید  "داور نظری اردبیلی" شهردار یزد شد+عکس

استاندار یزد ادامه داد: یزد ظرفیتهای بسیاری هم در بحث میراث فرهنگی، آداب و رسوم اجتماعی، علمی و هم در حوزههای تاریخی دارد که باید این ظرفیتها بیش از پیش به جهانیان معرفی شود.

وی تصریح کرد: در این زمینه هنر یکی از بهترین ابزارهایی است که میتواند زمینه معرفی هرچه بیشتر یزد به جهانیان را فراهم کرده و در این راستا هم برگزاری جشنوارهها نقش بسیار مهمی در تقویت استفاده از آن برای معرفی یزد دارد.

خبر جدید  استاندار یزد: محققان برای ‌کاهش ‌دیابت در استان یزد راهکار ارائه دهند

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد