6:41:33 - یکشنبه 30 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود مدیریت بسیجی و جهادی در مدارس باعث شکوفایی آموزش و پرورش خواهد بود
وجود مدیریت بسیجی و جهادی در مدارس باعث شکوفایی آموزش و پرورش خواهد بود
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع) چاهک، در حاشیه دیدار با مدیر جدید مدرسه بیهقی گفت: وجود مدیریت بسیجی و جهادی در مدارس باعث شکوفایی آموزش و پرورش خواهد بود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم، پرسنل حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع)، دهیاری چاهک وجانشین پاسگاه انتظامی چاهک در برنامه‌ای به مناسبت […]

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع) چاهک، در حاشیه دیدار با مدیر جدید مدرسه بیهقی گفت: وجود مدیریت بسیجی و جهادی در مدارس باعث شکوفایی آموزش و پرورش خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم، پرسنل حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع)، دهیاری چاهک وجانشین پاسگاه انتظامی چاهک در برنامه‌ای به مناسبت هفته دفاع مقدس به دیدار دانش آموزان و اولیای مدرسه بیهقی رفتند. در این دیدار ابتدا در جلسه‌ای با حضور اولیای مدرسه فرمانده حوزه مقاومت ضمن بزرگداشت هفته دفاع از انتصاب معاونت فرهنگی حوزه مقاومت به سمت مدیریت دبستان ابراز خرسندی کرد و این اتفاق را گامی در جهت شکو‌هایی ااین دبستان در زمینه‌های فرهنگی تربیتی و آموزشی دانست.
در ادامه با حضور مسئولان در بین دانش آموزان فرمانده حوزه ابتدا با زبان کودکانه ضمن برقراری ارتباط عاطفی با دانش آموزان دقایقی از محرم و هفته دفاع برای آن‌ها گفت و رو به اولیای مدرسه و مسئولان حاضر گفت::تقارن محرم، هفته دفاع و بهار تحصیل و تهذیب یعنی باید نوجوان انقلابی مومن، عالم و پای کار تربیت کنیم. در پایان چند نفر از دانش آموزان تشویق و ار مدیریت جدید تجلیل به عمل آمد.

خبر جدید  دانشگاه یزد و راه و شهرسازی استان تفاهمنامه همکاری امضا کردند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد