11:38:00 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزارت ورزش از طرح‌های نوآورانه سمن‌های جوانان در حوزه اجتماعی ‌‌حمایت می‌کند
وزارت ورزش از طرح‌های نوآورانه سمن‌های جوانان در حوزه اجتماعی ‌‌حمایت می‌کند
مدیرکل برنامه ریزى و توسعه اجتماعى جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه وزارت ورزش به مهارت‌های ارتباطی جوانان توجه ویژه‌ای دارد گفت: طرح‌های نوآورانه سمن‌های جوانان در حوزه اجتماعی مورد حمایت وزارت ورزش قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، اعظم کریمی در جمع نمایندگان سمنهای حوزه جوانان استان یزد که در خانه جوان برگزار شد با اشاره به اینکه خانههای جوان برای هم افزایی سمنها شکل گرفته است اظهار داشت: این خانه چون جایگاه حضور جوانان است انتظار میرود که در سراسر استانها بالاخص در یزد بیشتر به آن توجه شود.

مدیرکل برنامه ریزى و توسعه اجتماعى جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه سال جدید سال حمایت از طرحهای نوآورانه سمنهای جوانان به ویژه در حوزه اجتماعی است خاطرنشان کرد: یکی از استانهایی که توقع میرود در این زمینه فعالیتهای موثری داشته باشد، استان یزد است چون ظرفیتهای بسیاری در این بخش دارد.

خبر جدید  اجرای طرح همای رحمت در یزد؛ تهیه ۴۰۰۰ بسته غذایی ویژه نیازمندان

وی افزود: از فعالیتهای اثربخش سمنهای جوانان، شناسایی استعدادها و نخبگان اجتماعی است که نقش بسیار موثری میتوانند در این بخش داشته باشند.

کریمی با تاکید بر اینکه خانههای جوان نقش بسیار موثری در زمینههای مربوط به جوانان ایفا میکنند تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان حمایت از خانههای جوان در استان و راه اندازی و تجهیز آنها را در دستور کار خود دارد که باید از سوی اداره کلهای ورزش و جوانان در استانها پیگیری شود.

خبر جدید  مقام با‌نک مرکزی:‌ ۴میلیارد ارز ‌به چرخه اقتصادی کشور بازگشت‌ / معرفی صرافی‌های متخلف به ‌مراجع قضایی

مدیرکل برنامه ریزى و توسعه اجتماعى جوانان وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: یکی از مباحثی که به صورت جدی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته، توجه به مهارتهای ارتباطی جوانان است و اگر در این بخش طرحی از سوی سمنها ارائه شود، موردحمایت جدی قرار میگیرد.

خبر جدید  یزد| بیش از ۱۰۰ برنامه پایتخت کتاب ایران با محوریت ثبت جهانی برگزار می‌شود

وی در ادامه با اشاره به اینکه فقط دنبال تولید محتوا و محصول در بخش رسانهای با محوریت ازدواج و مهارتهای آن نیستیم تصریح کرد: تولیدات و آثار بسیاری در سالهای گذشته تولید شدهاند که اکثر آنها آرشیو شدند، پس به دنبال تولید آثاری اثربخش و موثر در زمینه ازدواج و مهارتهای آن هستیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال