12:57:41 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پارک اقتصاد دیجیتال در یزد راه اندازی می‌شود
پارک اقتصاد دیجیتال در یزد راه اندازی می‌شود
استاندار یزد با بیان اینکه پارک اقتصاد دیجیتال در یزد راه اندازی می‌شود گفت: چشم انداز تبدیل شدن یزد به شهر نوآور قابل دسترسی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در شورای راهبری ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد منابع انسانی را مهمترین مزیت و پتانسیل استان دانست و اظهار داشت: امروزه ارتباطات و فناوری نقش بسیار مهمی در توسعه و رشد جوامع دارد که در استان یزد باید از ظرفیت و پتانسیل نیروی انسانی در خدمت فناوری، نوآوری و ارتباطات استفاده کرد.

استاندار یزد با اشاره به ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال و کارخانه نوآوری در استان یزد در آینده نزدیک، افزود: برنامههای بسیار خوبی در حوزه فناوری و نوآوری در استان یزد طرح ریزی و در حال پیگیری است.

وی با تاکید بر اینکه چشم انداز تبدیل شدن یزد به شهر نوآور قابل دسترسی است اضافه کرد: برای اینکه یزد به عنوان شهر نوآور تبدیل شود باید برنامهای جامع و کامل تدوین و ارائه شود.

طالبی با بیان اینکه باید وظایف و مسئولیت دستگاهها در تبدیل شدن یزد به شهر نوآور تعریف شود خاطرنشان کرد: برنامه تبدیل شدن یزد به شهر نوآور باید در قالب یک برنامه الزامآور به تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان برسد تا بتوان فعالیتهای بعدی را پیگیری و دنبال کرد.

استاندار یزد گفت: مسئلهای که باید در استان یزد به آن توجه شود این است که در حوزه فناوری و نوآوری باید از موازی کاری خودداری و برای جذب منابع استانی تلاش کرد.

خبر جدید  کتاب «تاریخ تحلیلی انقلاب اسلامی در یزد» رونمایی می‌شود

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد