۲:۰۱:۲۹ - شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پایان دومین دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه در یزد
پایان دومین دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه در یزد
دومین دوره اردوی آموزشی‌تشكیلاتی حیات‌طیبه با حضور فعالان سیاسی تشكل‌های دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان، یزد و چهارمحال‌وبختیاری با تجلیل از کادر اجرایی پایان یافت.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا، مراسم اختتامیه دوره (چهارروزه) اردوی آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه که با حضور دانشجویان عضو تشکلهای سیاسی اسلامی دانشگاههای آزاد اسلامی استانهای اصفهان، چهارمحال بختیاری و یزد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شده بود، روز گذشته باحضور آیتالله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه امام جمعه یزد و عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد انجام شد.

این مراسم با ارائه گزارش برگزاری دوره توسط محمدرضا دهقانی اشکذری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و بیان دیدگاههای نمایندگان دانشجویی از سه استان شرکتکننده همراه بود.

امامجمعه یزد در این مراسم با اشاره به ۴۰سالگی انقلاب اسلامی، رمز ماندگاری انقلاب را مانند پیدایش آن، اطاعت از رهبری آگاه دانستو گفت: در روزی که رژیم پهلوی در کشور حکومت نظامی اعلام کرد، امام راحل با اعتقاد راسخی که داشتند بهرغم توصیه برخی از یاران خود، دستور شکستهشدن این حکومت نظامی را دادند که همین امر باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد.

ناصری به بیان خاطراتی از دوران مبارزات ایشان پرداخت که امام در پاسخ به توصیه همراهان برای رفتن به اطراف نجف برای هواخوری علاوه بر رد این کار با عتاب گفتند چگونه میتوانم به هواخوری بروم در حالی که مردم ایران در زندان بهسر میبرند و شکنجه میشوند.

نمایندگان دانشجویان عضو تشکلهای سیاسی اسلامی دانشگاههای آزاد اسلامی استانهای اصفهان، چهارمحال بختیاری و یزد نیز در سخنان کوتاهیاهداف و وظایف دانشجویان بعد از این دوره را تشریح کردند.

به گزارش آنادر پایان این مراسم از کادر اجرایی برگزارکنندهدومین دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه شامل فعالان سیاسی تشكلهای دانشگاه آزاد اسلامی استانهای اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولان تجلیل شد.

دوره اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه با حضور فعالان سیاسی تشكلهای دانشگاه آزاد اسلامی استانهای اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری به مدت چهار روزدر دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد و روز گذشته ۴ بهمن به پایان رسید.

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز که روز گذشته به یزد سفر کرده بوددر دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و در جمع دانشجویان اردوی آموزشی تشكیلاتی حیات طیبه حضور یافت و به بحث و گفتگو با آنان پرداخت.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد