2:57:55 - سه‌شنبه 2 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیگیری تصویب مرکز تحقیقات اسب در دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر
پیگیری تصویب مرکز تحقیقات اسب در دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر گفت: راه‌اندازی مرکز تحقیقات اسب در این واحد دانشگاهی به تصویب اولیه رسیده و پیگیری‌ها برای تصویب نهایی در دستور کار است.

محمود دهقانی اشکذری در گفتگوبا خبرنگار گروه استانهای خبرگزاری آنادرباره برنامههای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذردر سال جاری اظهار کرد: در این واحد دانشگاهی راهاندازی مرکز تحقیقات اسب، مراحل تصویب اولیه را پشت سر گذاشته و پیگیریهای لازم برای تصویب نهایی در سال ۹۸ در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در زمینه جذب دانشجو اهتمام ویژهای داشته؛ بهطوریکه در سه سال منتهی به ۹۷ دانشجویان این واحد دانشگاهی ثابت مانده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر اضافه کرد: فعالکردن انجمنهای علمی رشتههای برق، مکانیک، روانشناسی و زیستشناسی از دیگر اقدامات این واحد دانشگاهی در سال ۹۷ بوده و برای اینکه تراز مالی دانشگاه در سال ۹۷ مثبت باشد، امور اداری و مالی دانشگاه را ساماندهی کردیم.

دهقانی عنوان کرد: این واحد دانشگاهی مانند سایر واحدها سعی کرده در زمینهدرآمدزایی غیرشهریهای قدمهای اساسی بردارد؛ بههمینمنظور به این قضیه نگاه جدیتری داشته و با انتصاب یکی از اعضای هیئت علمی بهعنوان مدیر امور اقتصادی دانشبنیان و سرمایهگذاری دانشگاه، جلسههای متعددی با صاحبان صنایع بزرگ برگزار کرده و گامهایی برای انعقاد قراردادهای بروندانشگاهی برداشتیم تا هم راهی برای افزایش درآمد غیرشهریهای ایجاد شود و هم ارتباط بین دانشگاه و صنعت شکل جدیتری به خود بگیرد.

وی تأکید کرد: هرچند این واحد دانشگاهی با افت دانشجو همراه نبوده؛ اماسعی داریمبر تعداد دانشجویان این واحد دانشگاهی بیفزاییم و با جذب هیئت علمی جدید و بالابردن سطح کیفی آموزشی دانشجویان رتبه برتری که دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر در مرکز تحقیقات زیستفناوری پزشکی در بین مراکز تحقیقات پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی کسب کرده را تثبیت کنیم.

خبر جدید  تشریح نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با بیان کسب رتبه سوم تیمیتوسط دانشجویان گروه زیستشناسی در رویداد استارتآپ کسبوکارهای دانشجویی استان یزد مطرح کرد: ثبت حداقل دو اختراع جدید، تشکیل کلاسهای آموزشی برای راههای مختلف کارآفرینی مرتبط ساختن دانشجویان با صنعت و جامعه از طریق جلسات مشترک با این دو حوزه از جمله چشماندازهای دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر در سال جدید است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد