19:39:40 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چرخه بازچرخانی پساب در یزد تکمیل می‌شود
چرخه بازچرخانی پساب در یزد تکمیل می‌شود
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با بیان اینکه چرخه بازچرخانی پساب در یزد تکمیل می‌شود گفت: خاموشی چاه‌های کشاورزی منجر به فرهنگ سازی مصرف در بین کشاورزان شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدمهدی جوادیان زاده پیش از ظهر امروز در نشست فصلی شرکت آب منطقهای یزد، با اشاره به اقدامات موثر این شرکت در سال گذشته، اظهار داشت: طرح سازگاری با کم آبی که در سال ۹۶ مصوب شد نیازمند همکاری دستگاههای مختلف است که تاکنون با موفقیت همراه بوده است.

وی اجرای طرح خاموشی چاههای استان را یکی دیگر از اقدامات انجام شده دانست و افزود: این طرح که به صورت گسترده در سراسر استان اجرا شد موجب فرهنگسازی در زمینه مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی استفاده از آب از سوی کشاورزی شد.

خبر جدید  یزد | پرداختن به مسئله قرآن و آموزش به دانش آموزان باید در دستور کار قرار گیرد

مدیرعامل شرکت آب منطقهای یزد مقابله با قطعی آب در بحث تعرضات به خط انتقال آب استان یزد و تخصیص آب از دریای عمان را از دیگر اقدامات حائز اهمیت شرکت آب منطقهای یزد در سال گذشته عنوان کرد و گفت: تخصیص اولیه به میزان ۲۵۰ میلیون مترمکعب جهت صنعت و کشاورزی پربازده به استان یزد داده شده که اگر از این فرصت خوب استفاده شود میتواند تحول بزرگی در استان ایجاد کند.

وی ادامه داد: به دلیل این که قیمت این آب زیاد است باید محصولاتی کشت شود که تابآوری قیمت این آب را داشته باشد و اشتغال خوبی در استان بوجود آورد.

خبر جدید  نه به معامله قرن| آمریکایی‌ها در کدام مذاکره به ایران امتیاز داده که باز هم بخواهیم با آنها مذاکره کنیم ‌

جوادیانزاده با بیان این که ۲۰۰ میلیون مترمکعب دیگر نیز به بخش صنعت و معدن درنظر گرفته شده که باید به طور کامل توسط بخش خصوصی انجام شود، خاطرنشان کرد: با تامین این آب میتوان امیدوار بود که فشار از روی منابع زیرزمینی استان کمتر شده و امکان تعادل بخشی سفرههای زیرزمینی استان بیشتر فراهم میشود.

وی افزود: برقراری انضباط مالی و ارتقای سطح پاسخگویی شرکت به ارباب رجوع دیگر اقدامات انجام شده در سال گذشته است.

جوادیانزاده تصریح کرد: عملیاتی کردن طرح سازگاری با آب، اجرای خط دوم انتقال آب، تکمیل چرخه بازچرخانی پساب، تحویل حجمی آب در ۱۰ دشت از ۱۹ دشت استان، افزایش پوشش کنتورهای کشاورزی و صنعتی و مدیریت مشارکتی از جمله برنامههای در دستور کار شرکت آب منطقهای در سال جاری است.

خبر جدید  تخلفات ساختمانی در یزد ۴۰ درصد کاهش یافت

انتهای پیام/ش


منبع :: چرخه بازچرخانی پساب در یزد تکمیل می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد