13:43:35 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهارشنبه چه کسی استاندار یزد می شود؟!
چهارشنبه چه کسی استاندار یزد می شود؟!
پیمان یزد نوشت: استان فرهنگی و صنعتی و کویری و ثروتمند و کم جمعیت یزد به دلیل سیاست های اجرایی غلط گذشته، سخت درگیر مشکلات عدیده ای شده که یکی از آنها بی آبی می باشد. یزد، دروازه جنوبشرق ایران است و نیازمند یک مدیریت قوی و کاردان و باتجربه، که بتواند بدون «پول» و […]

پیمان یزد نوشت: استان فرهنگی و صنعتی و کویری و ثروتمند و کم جمعیت یزد به دلیل سیاست های اجرایی غلط گذشته، سخت درگیر مشکلات عدیده ای شده که یکی از آنها بی آبی می باشد.
یزد، دروازه جنوبشرق ایران است و نیازمند یک مدیریت قوی و کاردان و باتجربه، که بتواند بدون «پول» و «آب» و «نیرو»؛ «سنگ» و «آب» و «خشت» این استان را مدیریت، ویرانی و سوء مدیریت ها و خرابی های گذشته را اصلاح و مرمت کرده و جلوی توسعه صنعتی استان را گرفته و قدمی در راه تبدیل یزد به قطب سلامت و گردشگری بردارد، همین.
استان یزد به جز «راه» و نیروگاه های «خورشیدی» و «بادی» و یک مدیریت قوی هیچ چیز دیگری نمی خواهد، حتی آب؛ چرا که میشود آبی که هست را به درستی مدیریت کرده و با آن یزد و مردمانش را از وضعیتی که هست نجات داد.
آقای رئیس‌جمهور! یزدی که در طول تاریخ با کمبودها و بی آبی و خشکسالی ساخته و تهدیدها را تبدیل به فرصت کرده است، به مدیر دلسوز و کاردانی نیاز دارد، که عاشق این خاک و مردمش باشد، و برایش اردکان و بهاباد و خاتم و ابرکوه و تفت و اشکذر و مهریز هیچ فرقی نداشته و تفاوتی نکند.
آقای رئیس‌جمهور! به وزیر محترم کشور بفرمایید استانداری را برای یزد انتخاب کند، که استاندار یزد باشد و در خدمت مردم، و نه فقط استاندار اردکان؛ و بداند که ۱۹D یعنی «آب» و آینده و رفاه استان.
۶۱۹۷

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  ضرورت اجرایی شدن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد