15:13:27 - شنبه 29 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کانون‌‌ دانش‌آموزی با هدف ایجاد ارتباط براساس فرهنگ قرآنی شکل گرفت
کانون‌‌ دانش‌آموزی با هدف ایجاد ارتباط براساس فرهنگ قرآنی شکل گرفت
گروه اجتماعی- مدیرعامل هلال احمر استان یزد گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف تشکیل کانون هلال‌احمر در مدارس ایجاد ارتباط صحیح و سالم در بین اعضای کانون دانش‌آموزی بر اساس فرهنگ قرآنی است.   به گزارش ایکنا از یزد، محسن حرازی زاده، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ۷ مهرماه در جمع دانش آموزان دبیرستان پسرانه حاجی […]

گروه اجتماعی- مدیرعامل هلال احمر استان یزد گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف تشکیل کانون هلال‌احمر در مدارس ایجاد ارتباط صحیح و سالم در بین اعضای کانون دانش‌آموزی بر اساس فرهنگ قرآنی است.

 کانون‌‌ دانش‌آموزی با هدف ایجاد ارتباط طبق آیه قرآن شکل گرفته است

به گزارش ایکنا از یزد، محسن حرازی زاده، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ۷ مهرماه در جمع دانش آموزان دبیرستان پسرانه حاجی حسنی اظهار کرد: همانگونه که فروردین نویدبخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور، شعف، جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.
وی ادامه داد: یک بخش از فعالیت‌های ما بشردوستانه بوده و بخش دیگری از فعالیت‌ها کمک‌‌های اولیه است. حضور داوطلبانه و فعالیت‌ دانش آموزان در کانون‌های هلال احمر باعث افزایش توانمندی‌ها می‌شود همچنین در این کانون‌ها طرح دادرس را اجرا می‌کنیم که سال گذشته با همکاری آموزش‌وپرورش دانش‌آموزان ۸ مهارت کمک‌های اولیه را فراگرفتند و این مهارت‌ها در زمان حوادث بسیار مهم تلقی می‌شود.
حرازی زاده بیان کرد: رویکرد جدید طرح ملی دادرس با بهره مندی از تجارب ارزنده دوره های گذشته؛ تحکیم آموزش های پایه امدادونجات ویژه دانش آموزان پایه هشتم منطبق بر کتاب دادرس است.
مدیرعامل هلال احمر استان یزد گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف تشکیل کانون هلال‌احمر در مدارس ایجاد ارتباط صحیح و سالم در بین اعضای کانون دانش‌آموزی بر اساس فرهنگ قرآنی «تعاونوا علی البر و التقوی» است.
حرازی زاده با بیان اینکه شرکت در فعالیت‌های بشردوستانه و امدادی احساس مفید بودن را در شما دانش اموزان ایجاد می‌کند، اظهار کرد: تعامل اعضا برای انجام فعالیت‌ها و مشارکت اعضا در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها منطبق بر نیازهای آنان همسو با اهداف جمعیت است که با تحقق آن می‌توان انتظار داشت اعضا به پویایی، خودباوری و احساس مسئولیت در قبال خود و دوستانشان دست‌ یابند و شرایط پذیرش زندگی جمعی علی‌رغم تفاوت‌های فردی و اجتماعی را تجربه نمایند و در سایه مشارکت و همدلی فضایی آکنده از مهر و محبت و همکاری را برای یک زندگی جمعی تجربه نمایند.
این مقام مسئول در پایان بیان کرد: امید است با حضور هر چه بیشتر شما عزیزان در فعالیت‌های هلال احمر و ارائه آموزش‌های امدادی و کمک‌های اولیه و به ویژه اشاعه فرهنگ صلح و بشردوستی در مدارس و دانشگاه‌ها جامعه‌ای ایمن‌تر و سالم‌تر داشته باشیم.

خبر جدید  برگزاری مسابقه بزرگ قرآنی در يزد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد